Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fénykép? Miért? Mit akar ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fénykép? Miért? Mit akar ez jelenteni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kezdtek alakulni dolgok, de még egy hónapig nem találkozunk a távolság miatt, utána folyton ott leszek ahol ő, abban a városban.

Tegnap este egyszer csak jön tőle egy mms, először azt hittem sms, de egy kép volt róla, ahol tök kómás, valószínűleg akkor csinálhatta.

Azóta nem tudok efölött napirendre térni, és amíg ezt nem tisztázom, nem akarok vele beszélni, nem tudom, most ez mit akart jelenteni.


2011. aug. 18. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy kómás, drogosnak nézet ki?
2011. aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, fáradtnak, mint aki mindjárt elalszik
2011. aug. 18. 06:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán, ha őt kérdeznéd, mi ez a kép, választ is kapnál. Csak ő tudja megmondani.
2011. aug. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

valószínűleg igen

De pont azért tettem itt fel a kérdést, mert amíg nem teszem rendben magamban a dolgot, addig nem akarok vele beszélni.

2011. aug. 18. 07:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Elso sorban tole.kellene ezt kerdezned. Mi nem fogjuk kitalalni h milyen inditatasbol kuldte. Lehet azert mert ha igy is tetszik neked akkor az jo jel. Vagy szinbolikusan igy kivant jo8.

Irigylem a gondjaid kedves 14-15 ev korul levo lany.

2011. aug. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kor nem jött be, 22 vagyok... és ha ez lenne a legkisebb gondom örülnék.
2011. aug. 18. 07:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nem ez a legkisebb gondod akkor mi a fenenek csinalsz meg ebbol is problemat, nem eleg a tobbi?

22 vagy?, hat akkor az ertelmi szinted lemaradt picit.

Nos de ha az neked jo akkor ne beszelj a gyerekkel, bizonyara meglesz a velemenye rolad es en ugy gondolom h nem fog veled tovabb "szenvedni"

2011. aug. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

párkapcsolati hiba még a párkapcsolat előtt!

NEM megvárjuk, amíg magunkban lerendeződik egy eset, ami lehet, hogy nincs is, hanem EGYBŐL szóvá tesszük a párunknak, és lehet kiderül, hogy egy kis félreértés van.

én is csináltam ilyeneket, mélypontra került a kapcsolatom, aztán a barátnőm is csinált ilyet, mélypontra került szintén..


tehát: NEM magadban lerendezed, hanem EGYBŐL szóváteszed!

2011. aug. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként megkérdeztem, mert érdekelt, a válasz poénos volt, tulajdonképpen nem volt semmi értelme, csak úgy küldte.


Most lehet nagyképű leszek, de az értelmi képességeim nem lehetnek alacsonyak évfolyamelsőként az egyetemen. Az más kérdés, hogy párkapcsolati tapasztalatom konvergál a nullához. Azt, hiszem, hogy nem kioktatást kértem, ez a tizenéveses válaszolónak szól, hanem értelmes választ. De tulajdonképpen profitáltam belőle.


Így köszönök Minden Választ.

2011. aug. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!