Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban lefekdütem anyámmal!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban lefekdütem anyámmal! Többször is. Miért álmodhattam ezt?

Figyelt kérdés
hogy ha szexről álmodok álltalában én sexelek benne de mielőtt behelyezném álmomban a péniszemet a vaginába azelőtt felébredek de most nem :SS
2011. aug. 18. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy álmodtad? (A biztonság kedvéért kérdezd meg anyád!) :D
2011. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vonzódsz hozzá nagyon. Mellesleg ez elég gáz...
2011. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudom miért van ez.

én a 19 évem alatt 2-szer álmodtam ilyet és utána napokig csak néztem magam elé.

Lehet,hogy azért mert még szűz vok és vannak bizonyos dolgok amiket nem éreztem teszem itt jelen esetben a szex.

furcsa...:S:S:S

2011. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Saját anyáddal? Durva...keress barátnőt és álmodozz arról!
2011. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
anyakomplexus xD
2011. aug. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
oda dugtad ahunnan' kigyütté'??? ez elég beteges vazze.
2011. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúú én is álmodtam ilyet, annyira rossz volt, napokig kirázott a hideg tőle...

Különben utána néztem, családtaggal való szex/csók stb álmodban nem a beteges fantáziád mellékterméke - bár lehet az is, de ha sokkolt akkor egyáltalán nem valószínű - hanem azt hiszem a szeretet hiánya, vagy igény, hogy bensőbb kapcsolatotok legyen, valami ilyesmi, de lehet rosszul emlékszem. Mindenesetre nem beteges jelentésű, de ezotéria témában biztos többet tudnak róla mondani.

2011. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha te vagy Stifler, akkor nagyonis érthető...
2011. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nemvagyok beteges undorodom tőle a többször is csak egy alvás altatt történt meg :SSSS
2011. aug. 18. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!