Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a terhességre utal? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a terhességre utal? :S

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hétben négyszer feküdtem le a barátommal, mindegyik alkalommal kotonnal védekeztünk, és nem tudok róla, hogy kiszakadt volna. Tegnap meg is jött a menzeszem, és ugyanolyan volt mint szokott, (viszont annyira fájt, hogy 3 rubophent kellett bevennem), mára meg már alig " jön ki belőlem" két csepp vér:S ilyen sose volt még, 4.5. naptól kezdve szokott gyengülni:S lehetek esetleg terhes?:S vagy a másik, hogy mostanában elkezdett viszketni a puncim belülről.. ez is csak néhány napja:S lehet, hogy fertőzés miatt nem vérzek? nem tudom mi lehet, de nagyon félek, hogy esetleg terhes vagyok:S előre is köszönöm a válaszokat:)

16/L


2011. aug. 18. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kell mindig terhességre gondolni? Ezer más bajod lehet, de még az is lehet, hogy semmi baj. A terhesség esélye eleve nagyon kicsi, főleg ha védekeztek.
2011. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha az óvszer nem szakadt el, akkor nem lehetsz terhes. Sokkal inkább fertőzés. Mondjuk gombás fertőzés, de akár másmilyen is lehet, én a tipikus strandbetegségekre gondolnék.

2011. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász... el kell menni és megvizsgáltatni magad. Ha fertőzés akkor gyorsan kezelni, terhesség szerintem nem lehet.
2011. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) ma estére megint rendesen volt vérzésem, úgy ahogy szokott, úgyhogy nem értem, hogy, mi volt velem tegnap estétől máig:S úgy húztam ki a tampont, hogy szinte semmi vér nem volt rajta, és fél napig volt bennem.:) de már a viszketés is kezd elmúlni, így nem megyek el nőgyógyászhoz, csak pár napig hanyagoljuk a szexet:)
2011. aug. 18. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szüzességem elvesztése után viszketett. Mint kiderült kidörzsölte az óvszer, szóval talán neked is ez a baj:)
2011. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de az mitől van, hogy egyszer rendesen vérzek, utána semmi, 1nap múlva megint rendesen?:S
2011. aug. 19. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!