Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fémes szájíz többnyire...

Tinker Bell kérdése:

A fémes szájíz többnyire terhességre utal?

Figyelt kérdés

Utánaolvasgattam az itt feltett kérdések között, amik a fémes szájízzel kapcsolatosak voltak és elég gyanúsnak tűnik a tapasztalatok alapján...


Múlthéten és a héten is éreztem ezt az ízt a számban, nem állandóan de összetéveszthetetlen amikor megjelenik. Most a héten kellene megjönnie, valamikor hét vége fele, ennek ellenére vasárnap rózsaszínes folyásom volt, és fájnak a melleim.


Szerintetek mitől lehet?


2011. szept. 6. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyértelmű volt a fémes íz, mikor a fiamat vártam, ez volt az első gyanús tünet, ami bejött. Rózsaszín folyás nem volt.

Most nem érzek fémes ízt, de pont ma volt rózsaszín folyásom, amit nem tudok hová tenni, azt hittem, megjön, az érzés is olyan volt, de csak vasárnap lenne aktuális. Majd kiderül:)

2011. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Hát ha neked a hétvége felé kellene megjönni, akkor múlthéten biztos nem terhesség miatt érezted a fémes ízt. Egyébként én is éreztem már, nem voltam terhes. A fogdokim szerint attól is lehet,hogy egy picit kivérzik az ínyed és még csak észre sem veszed!

Türelem! Ne keresgess tüneteket!


24 hkm

2011. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
ha vérzik az ínyed, attól is lehet fémes íz (hogy terhességtől lenne, még nem hallottam, de ettől még lehet)
2011. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem keresgetek tüneteket! A vér ízét meg tudom különböztetni ettől! A régebbi kérdéseket visszaolvasgatva többen írták, hogy a nemvárt előtt egy héttel jelentkezett náluk a fémes íz!


Nálam ez nem nemvárt lenne! Persze nagyon örülnék egy babának, mert már régóta szeretnénk, de nincs még itt az ideje, nem volna meg hirtelen az a háttér amit meg szeretnénk neki teremteni!


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. szept. 6. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem többször is volt már ilyen, egyszer sem voltam terhes (szerencsére :) ). Viszont sajnos gyakran gyulladt az ínyem, és a mikrosérülésekből származó vérnek tényleg fémes íze van, nem kifejezetten "vér" íze. Ez olyan, mint a hőmérséklet emelkedés. Ezer meg egy dologtól lehet, néha terhességnél is, de nem egy konkrét jel. Inkább várj türelemmel, és majd tesztelj, ne ilyeneken rágódj :)
2011. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ezt az ízt, de én sem voltam és nem is vagyok terhes!
2011. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
FÉmes íz lehet gyomorfekély vagy egyéb gyomorbajok esetén is.
2011. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem fémes ízt amikor terhes voltam! de szerintem is koraiak lennének még a tünetek, ha még csak most kell majd megjönnie!
2011. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!