Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csókoljak megy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljak megy egy lányt aki már csókolózott máskor nekem meg ez az első?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni hogy ha neki már nem az első nekem viszont igen akkor valahogy máshogy kell ?? vagy mit kell ha ő már tapasztaltabb ?
2011. aug. 18. 17:04
 1/6 anonim válasza:
100%
csak nyald le oszt kuss! ne kérdezgess szarságokat !
2011. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell másképp csinálni semmit... :D Csak megcsókolod és kész.
2011. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
először a szájára. majd érezni fogod mit kell tenned.
2011. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Először csak rövid ideig csókold meg, majd nézd meg hogy reagál. Ekkor már azzal a tudattal leszel, hogy már csókolóztál..vagy hogyismondjam.. magabiztosabb leszel, és utána megcsókolhatod még egyszer.. és onnantól sínen van a dolog. Ha meg nem sikerül olyan jól, biztos vagyok benne, hogy Ő segíteni fog neked és majd irányít picit. :)
2011. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapd be az egész arcát majd csók közbe kiválogatod mi kell én is így szoktam
2011. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nagy Szili válasza:
Na sikerült ?? :))
2015. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!