Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen legyen az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen legyen az a fiú, mit csináljon, ha megakar ismerni titeket?

Figyelt kérdés

Annyira utálom magam :P Ma bementem az Interspar-ba, hogy szerezzek néhány dolgot, és amint beléptem láttam, hogy 2 hostess lány állt 2 külön pult mögött és az egyik, (a dögösebb) olyan "elbűvölően" nézett rám :) Legalábbis úgy vettem észre mert én is elmosolyodtam.. Amikor végeztem, arra gondoltam, hogy odamegyek és megnézem mit kínál.. De hatalmába fogott a bátortalanság, pedig éreztem, hogy már majdnem sikerült volna lazán és egyszerűen beszélni vele :P Az előző években sokkal rosszabb volt, de azóta változtam 18 évesen.. Annyira bosszantó, hogy már majdnem sikerült volna, és az utolsó pillanatban meghátrálok :P

Remélem ez nem fog mégegyszer előfordulni. Más bajom nincs, a kinézetem miatt sem kellene aggódnom, mert szinte mindenkinek szimpatikus vagyok szerencsére :D Érett is vagyok a koromhoz képesz, csak hát itt van ez a bökkenő..


Szóval ti is csupán ennyit várnátok el egy fiútól? Odamegy hozzátok, röviden de viccesen beszélgetnétek és megbeszélnétek mondjuk egy találkát?


Köszönöm a válaszaitokat!


18/F


2011. aug. 18. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...:S:S:S

Nem akarlak megbántani...éppen ezért nem fogok mondani semmi bántót...talán még nem jött el a felnövésed ideje.

Bizony rengeteget kell még tanulnod, ha ezen a szinten állsz...

Már megbocsájs, de interspar??? jól meg gondoltad te ezt????????

Ha a TESCO-ba mentél volna, gyűjthetsz pontokat is, amit aztán FILA táskákra válthatsz.

Remélem sikerült jobb belátásra bírnom téged.

2011. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem fogok magyarázkodni, már látom, hogy hiba volt megosztanom bármit is...

Venni akartam valamit és csak meglepődtem, hogy vannak hostessek, ennyi..

Csak azért mert ez a "részem" hiányzik, attól még érett vagyok és lehetek.

2011. aug. 18. 17:35
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy meg van már egy tornazsákom és egy oldaltáskám is, mint a fél városnak :P
2011. aug. 18. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:

először is ....nem azt akarjuk, hogy azonnal találkát beszélj meg velünk :)

én pl. azt várnám el, hogy odagyere és beszélgessünk, ismerkedjünk......a találka végén meg kérdezd meg hogy ráérne e......de az a lényeg, hogy meg kell tudnod, hogy van e barátja:D

2011. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is így gondolom :) hát igen, de ha már úgy nézett.. csak nem lehetett :D
2011. aug. 18. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
jó arc vagy :D ez tetszett tőled amit elöb írtál
2011. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az egysoros kommentem? :)
2011. aug. 18. 19:06
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy köszi :D
2011. aug. 18. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!