Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit értetek "udvarl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit értetek "udvarlás" alatt? Mit csináljon a pasi?

Figyelt kérdés

Részletesen fejtsétek ki, hogy nektek mi az udvarlás, hogyan udvaroljon egy pasi, hogy sikere legyen nálatok.

Nemtudomnők ne válaszoljanak.


2011. jún. 14. 16:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálunk abból állt az "udvarlás", hogy a barátom (aki ugye akkor még nem volt az...:)) eljött elém a sulihoz mikor végeztem, elkísért ebédelni, elhívott randizni, szervezett közös programokat, mindig meglepett valami aprósággal, mindig hazakísért, sokat bókolt, rengeteget beszélgettünk, és sokszor meglepett azzal, hogy spontán eljött hozzánk, és lehívott kicsit beszélgetni. Megpróbált mindig a kedvemben járni, semmit nem erőltetett (pl. csókot), és megértő volt akkor is, ha több napon keresztül nem értem rá. 3 hét elég volt, hogy belé zúgjak, és a rózsaszín köd 3,5 éve nem múlik... :)

20/L

2011. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

16:29

Értem, és mi számít csók erőltetésnek?Pl. az ember nem tudja, hogy a lánynak mikor jó a csók, mert ugye ti nem csináltok semmit így mindent nekünk kell, szóval ha 1. randin megcsókolom de nem akarja és elhúzza a fejét ez már erőltetés?

2011. jún. 14. 16:31
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
A lányoknak csak az számít, h jól nézel-e ki. Udvarlással nem mész semmire, ha csúnya vagy. Ha külsőre bejössz neki, akkor pedig nincs szükséged rá.
2011. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy külsőleg bejövök valakinek nem fog kezdeményezni nálam, akkor még is hogyan jönnék össze vele?Na ezt magyarázd meg:D
2011. jún. 14. 16:41
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez talán off topic mert férfi volnék de szerintem mivel az első lépést általában mi tesszük meg (tisztelet a kivételnek de szerintem ritka, hogy egy lány kezdeményez) így szerintem ilyen dolgokkal, hogy csók én várok a lányra, az a biztos mert ha "elsietem" akkor az az egész végét jelentheti.
2011. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
16:43 ez így van, viszont ha vár az ember akkor meg a csaj nem csókol vagy azt hiszi, hogy nem tetszik nekünk vagy gyávának tart, de jeleket azt nem adnak:@
2011. jún. 14. 16:48
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

16:40

áááááááááááááááá ez nem igaaaaaz!!!! nehogy elhidd, nem igaz, amit mond... max rosszak a tapasztalatai, de nem kell általánosítani


az elsővel egyet értek, de szerintem a belezúgás után se hagyd abba ezeket a kedveskedésekete, szerintem az a normális...


aztán ez a csók ügy: tényleg nem szabad eröltetni, valahogy meg kell érezni, hogy a lány már készen áll, ez egy picit nehéz,

én lányként nem utasítanám vissza azt a módszert, hogy megkérdezd "figyi, nagyon szeretnélek megcsókolni, de csak akkor, ha te is akarod"

2011. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Lányokra ne hallgass csajozás témában! A legtöbben nem ismerik magukat eléggé, nincsenek tisztában vele, h a külsőre mennek.
2011. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

és mégis, a fiúk mivel vannak tisztában?? a saját külsejükkel tisztában vannak, a vágyaikkal tisztában vannak???

a legtöbb férfinak nincs helyes énképe, vagy alul vagy túlértékelik magukat, nem tudnak helyes apaképet közvetíteni (ami a legeslegnagyobb érv egy nőnek arra, hogy nemet mondjon az adott férfinak)

és akkor jöttök ilyennel, hogy nem vagyunk tisztában vele, hogy a külsőre bukunk... és hiába mondjuk, magyarázzuk, hogy nem... hát tudjátok, mit, fulladjatok bele a keserűségetekbe

segítene rajtatok, ha elhinnétek, amit mondunk, de nem a mi problémánk...

2011. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

17:06

Te miről beszélsz?Mi ez a többes szám?

Csak a 67%os írta ezt, de ő mindenhová ilyen hülyeségeket ír, aki ismeri az oldalt az tudja.

Én alulértékelem magam ha már az énképnél tartunk, a nőknek jelezniük kéne egyértelműen, hogy mikor mehet a csók, célozgatni, flörtölni.

2011. jún. 14. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!