Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erre a megoldás? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a megoldás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon szép én nagyon kedvelem meg hasonlók de néha már az idegeimre megy azzal, hogy magát szidja állandóan, hogy miért ilyen csúnya, miért cseszett ki vele ennyire az élet miért nem tud olyan lenni mint egy modell stb. stb...de ha 10 emberből 10 -et megkérdezek, hogy ő szép lány -e, mind azt mondja, hogy igen, de ezt vele nem lehet megértetni :S.
2011. aug. 18. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért veri a seggét mert neked akar tetszeni és jólesik az egójának ha dícséred, de egyszer megszivathatnád, hogy azt mondod: szerintem is. vagy legalább szólj rá hogy hagyja ezt abba....
2011. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azért csinálja, hogy az egoját növelje vele ő tényleg így gondol :(
2011. aug. 18. 21:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez most miért szívatás, első? Mellesleg vagy azért csináljam amit az első említett, vagy azért, mert jólesik kiadni magából a feszültséget (ő így adja ki ha ezért).
2011. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hagyad bolond a pali ha neki ez esik jól akkor nem mind1 ?

nem szeretem ha valaki nagyképü de azt se ha folyton csúnyának mondogatja magát egy idő után idegesitő vév válik

2011. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én csak segíteni próbálnék neki, hogy gondoljon picit másképp...
2011. aug. 18. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Magát kell rákényszeríteni.
2011. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hát sajnos a nők ilyenek...am vagy tényleg azért csinálja hogy növelje az egoját vagy mert tényleg ezt hiszi mert kisebb korában nem kapott elég dicsértető szavakat...Nkm is 10-ből 8 tök jó csaj azt mondja hogy nem szép...
2011. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja kiskorában sokat csúfolták és most ezért ilyen.
2011. aug. 18. 21:53
 9/11 marcipanfelho válasza:
Hát lehet hogy ez az oka, nagy nyomot hagyott benne hogy csúfolták. Engem is piszkáltak régen és én sem vagyok elégedett magammal. Sem az arcom, sem az alakom nem találom megfelelőnek pedig nem vagy dagadt se, mégse vagyok elégedett magammal. Sokan mondják hogy szép vagyok de én nem hiszem el, vele is ez lehet. Kevés önbizalma van a múltja miatt. Szerintem csak elég nehezen lehetne elhitetni vele, hogy tényleg szép. Lehet idővel rájön, vagy az is lehet hogy otthon amikor a tükörbe néz, elégedett magával és csak neked mondja :)
2011. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Horváth Derona ***** válasza:
Én is így vagyok vele, mert szerintem én se vagyok szép, de a mindenki a barátom barátaim aztmondják, hogy milyen jól nézek ki... Szrintem dicsérgesd, hogy például milyen szép a hajad... jól áll ez a ruha... stb 13/L voltam
2011. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!