Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet megoldás? (Kérdésed...

Ez lehet megoldás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

1.Olyan tüneteket produkálok(hasfájás, kicsi fejfájás, kicsit nőttek a melleim, 7 napja késik) mintha terhes lennék.

Ha a hasfájásra beszedem azt a gyógyszert amit szoktam mikor megjön és elmúlik a hasfájás akkor nem lehetek terhes?

Vagy lehetséges hogy azért késik mert bemagyaráztam magamnak hogy terhes vagyok? És a maszturbálástól késhet? Köszi 15/L


2011. ápr. 10. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos ha voltál fiuval és nem védekeztetek akkor lehetsz terhes.Akkor te aztán mindegy h mit szedsz be ha teherbe estél.Esetleg az esemény utáni tabi segithet 72 orán belül.

Késhet betegségtől,stressztől,fogyástol és egyéb.Nem kell mindig a legroszabbra gondolni viszont ha van egy kis esély is rá h terhes legyél akkor vegyél a sm-ben egy x-epil tesztet,olyan 500 forint a 2db.Azt inkább ne ird le h ha nem is voltál fiuval mert akkor majd hülyének néz mindnki,mert úgy lehetetelen teherbe esni.

2011. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha volt szexuális kapcsolatod, és nem védekeztetek, akkor lehetsz terhes. Ha ez 72 órán belül történt, akkor vehetsz esemény utáni tablettát.
2011. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak pettingelés szintjén együtt voltál egy fiúval,már lehetsz terhes.Ellenkező esetben nyilván nem.Idegeskedéstől késhet,a maszturbálástól nem.
2011. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!