Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kicsi a melem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsi a melem?

Figyelt kérdés
Lehet vicces a kérdés,14 éves vagyok a méretem 70.B tudom hogy még növekedésben vagyok de nem számithatok.Az osztályomban szinte minden lánynak nagyobb a mele
2011. aug. 19. 07:34
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
pont jó. miért kéne neked, valami lötyögős, lógós undi nagy mell 14 évesen. amugyis majd nöni fog plusz ha elkezdesz fogamzásgátlót szedni mégjobban. de ne parázz erre rá. attól még h nagy, nem feltétlen szép. a fiuk nem a szétfolyó nagymellre buknak, hanem a kisebb, de feszesre.
2011. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
meglásuk pár év mulva milyen leszek..de türelmesnek nem mondhatom magam
2011. aug. 19. 09:46
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Türelem rózsát terem, amit egy értelmes sráctól fogsz megkapni, ha normális maradsz/leszel.:P 1-2 de maximum 3 év és nem lesz hiányod kérőkben, hidd el :)
2011. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Szombaton lesz egy buli jó lene beszélgetni valakivel...nem jöszXD csuriz
2011. aug. 19. 09:55
 45/46 anonim ***** válasza:

nahát Ferikeeee:) ezek korrekt válaszok voltak, meg is lepődtem. amúgy egyetértek.

Kérdező: teljesen jó a mellméreted. nekem 15 éves korom végére nőtt ekkorára, hidd el, nagyon megfelelő a tied. lehet, hogy nőni fog, lehet, hogy nem, mindkét esetben jól jársz: hiszen ha nő, akkor teljesül a kívánságod, ha nem, akkor meg a pasik nagy része manapság már nagyon is szereti a kis mellet (a tied nem is olyan kicsi ráadásul), és tényleg könnyű rá melltartót találni!

amúgy nem tűnsz te butának, de megkérlek, hogy gyúrj rá a helyesírásodra...

16/L

2011. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
helyesírásom 0 tudom ....hiába másoltam gyakoroltam...sajna ez van ám köszi a tanácsokta
2011. aug. 19. 15:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!