Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen "anyuci kicsi fia"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen "anyuci kicsi fia" srácok többnyire miért nem akarnak annyira csajozni? Megfigyeltem, hogy jól elvannak a csajokkal, mégsem próbálkoznak annyira senkivel.

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is szívesen csajoznánk, ha lenne elég bátorságunk, de nincs.
2011. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez miért van? És az ilyeneknél hogyan kell bevágódni?
2011. szept. 25. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

az anyuci kicsi fiával csak a gond van.... ha össze is jönne velük valami akkor anyuci ott lenne és mindnebe beleszolna. hogy biztos éhezik meg eza lány nem tud ugy fözni mint én,gyere mamához majd megetetlek.... kapcsolatrombolo,föleg ha a pasi meg az anyucira hagyja


amelyik anya ennyire rámászik a fiára az valojában féltékeny az összes többi nöre.és sosem lesz képes elfogadni hogy más nö is van az életében.

2011. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja én anyám is ilyen birtokló mindenbe belepofázós, kihaénnem meg álszenteskedő típus. Persze osztom is rendesen, ha olyanom van olyan keményen beoltom, hogy 2-3 napig meg sem szólal. Rohadt idegesítő az ilyen szülő és sajnos nem veszik észre. Ők lesznek azok, akiktől ha elköltöznek a gyerekek max. évente 1x-2x fognak ránézni, persze majd a gyerek lesz a bunkó meg a hálátlan...
2011. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

A 2. válaszoló tökéletesen leírta!


Én anyám is ilyen volt sokáig, egyetlen egy lány sem tetszett neki csak a hibát látta mindegyikben és esélyt sem adott egy lánynak sem...


Ezért hát csak az első 2 barátnőmet vittem haza a többit nem és megmondtam h amíg ezen nem változtat addig kevesebbet fog látni, vagy betökéli h mi a helyzet vagy max heti 1x ha látni fog.


Elég sok vitám volt vele és időbe telt de felfogta miután évekig senkit nem vittem haza és otthon is keveset voltam...

2011. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csúnya dolog, d e én is elküldtem anyámat, vidékre, mert beleszólt a magánéletembe. Én is olyan voltam, de most már csajozok nap mint nap.
2011. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a srác akit én ismerek hagyja magát, és eszébe sem jutna fellázadni az anyja ellen :S Azért köszi a válaszokat.
2011. szept. 27. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!