Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, aki tetszik nekem, és ezt már jeleztem is neki Facebookon. Sajnos, mivel nagyon-nagyon messze lakik, csak Facebookon tartjuk a kapcsolatot. Mindig én írok rá ( :( ), néha nagyon jól el tudunk beszélgetni. Egyik nap megkérdeztem tőle hogy mit gondol rólam de hiába kérdezgettem nem akarta elárulni... végül már soroltam neki jelzőket hogy legalább azok alapján tudjam mit gondol rólam, voltak jók-rosszak, ezeket választotta: Aranyos, kedves, szép. És mindig mosolyjeleket küldözgetünk egymásnak, kérdeztem tőle hogy tetszem neked? De ő azért sem akar válaszolni :)

Több, mint valószínű, írtam is neki hogy sejtem mit gondolsz rólam, de jól esett volna ha le is írod :)

Erre ős mosolyjel :)

Szerintetek akkor most tetszek neki? :D


18/F


2011. aug. 19. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2011. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki ez egyértelmű mivel ha bejönnél neki élből rávágta volna hogy kellesz nekem de igy csak kinosan érezte magát
2011. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
á-á Nem! De már ott elb@sztad hogy Te írtál rá és nem hagytad hogy Ő írjon.
2011. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt nehéz megmondani. Én is bezélek sok fiúval és néha belőlem is úgy kell kihúzni, hogy mit gondolok róluk. Nade attól, hogy mosolygós jeleket küldök az nem azt jelenti, hogy tetszik is. Szóval szerintem kérdezz rá. Nem veszíthetsz semmit! "Őszintén válaszolj! Tetszem Neked? :) " Ennyi! :)

18/L

2011. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ember legyen a talpán aki ebből bármit is megért....
2011. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az a facebook? Valami új buszjárat? vagy vonat???
2011. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!