Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tetszik nektek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszik nektek, ha egy csajnak műkörmei vannak, vagy festi a körmét? Hosszú vagy rövid köröm jön be?

Figyelt kérdés
16/L -> inkább az ilyen korosztály válasza érdekel.:) Pls írd majd oda, h. fiú/lány és hány éves vagy.(:
2009. ápr. 15. 13:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Tömören: Fiúk! Milyen köröm jön be nektek?
2009. ápr. 15. 13:54
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ápol de nem kell mindenféle idióta minta, festékek meg gyöngyök.. pff nem tetszik nekem
2009. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
A legtöbb pasinak a külsőségek számítanak...Olyannyira, hogy némelyik képes lecserélni, mert felszedtél pár kilót, netán mert folyton letörnek a körmeid és csúnyák...Sajna nekem volt benne részem...Márpedig az 24 éves srác volt...
2009. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

nem szeretem, rövid

amúgy parfümnek meg sminknek rossz szaga és íze van.

2009. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nekem nincs műkörmöm, és nem is nagyon tudnám elviselni, meg nem is tetszik... sztem undorító, h. olyan nagy kapákkal van feldíszítve némelyik lány.:/ De én is lány vagyok, azért érdekel a fiúk véleménye is.

Nekem néha rövid, néha hosszú körmöm van... attól függ, milyen kedvem van.:D De a rövid sztem jobban áll, mert hosszúak az ujjaim, és a hosszú körmök még jobban hosszabbítják.:S

Néha festem, de nagyon ritkán. Akkor is általában átlátszó körömlakkal.

2009. ápr. 15. 14:34
 6/19 A kérdező kommentje:
Pls válaszoljatok mééég!!!:D
2009. ápr. 15. 14:40
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Ugyan nem fiú vagyok, egy kicsit idősebb is, de válaszolok :) Akiket én ismertem férfiakat egyik se szerette a műkörmöket (nekem még sose volt). Többnyire a festett körmök sem tetszettek nekik, max a francia lakkozású nem túl hosszú körmök (persze nem tudták így elmondani, hogy francia lakkozás, csak leírták, hogy mikor a vége olyan fehérre van pingálva :))
2009. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
76%
Nekem kimondottan tetszik ha egy lánynak műkörme van főleg ha színes. Meg vadulok érte:)
2009. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

17/F

Bnőmnek rövid természetes körme van.

És mindig lakkozza mikor mien színűre. leggyakrabban tűzpiros.


kívánatos nagyon..^^

2009. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Csak rövid,semmi mű,és ne legyen festve.De legyen ápolt.
2009. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!