Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm javasolt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm javasolt egy olyan csajt, aki szabad és szeretne barátott! Ráírjak erre a lányra a Facebookon? 17F

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy tudna javasolni egy helyes lányt, aki 1 évvel fiatalabb mint én, s szerinte pont nekem való! Azt mondta írjak rá Facebookon! Ha igen, mit írjak? Mert félek, hogy ez így nagyon kínos... Mármint, hogy mindenki előtt felkínálom magam "tálcán" neki. :S Márpedig ha szeretnék közeledni (igen, szeretnék) akkor valahogy jeleznem kéne neki. Mit írjak úgy kb?
2011. aug. 19. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondold meg..ismerem ezt a lányt.már közösült egy kecskével:D
2011. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
helo szerintem ne facebookon probalkozz mert akkor lehet csak irogatni fogtok es nem juttok el semerre, szerintem szemelyesen probalj vele beszelni, vagy hivd el valahova, ha a baratod ismeri akkor azt is tudja h hova jar ki vvagy hova jar bulizni es menj te is oda, és hivd meg valamire, vagy tancolj vele ez már csak rajtad mulik...en nem ajanlom a facebookot.... L/20
2011. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

15:56


Eszem ágában sincs ott beszélgetni vele, pusztán azt szeretném hogy elhívom egyféle randevúra, hogy megismerkedhessünk! Amúgy sem szokott gépezni sokat álítólag (ez jó) Ha eljön, akkor lehet valami, ha meg nem szeretne, akkor már ezzel eleve kiszűröm hogy nem szeretne összejönni velem. És nem szokott bulizni, akárcsak én. Már volt egy barátnőm, szóval tapasztaltan vágok neki a dolognak. A randi azért is lenne jó továbbá mert eddig még csak képen láttam, szőke a haja.

2011. aug. 19. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátod ismeri akkro kérd meg, hogy mutasson be neki, mikor ez megtörténik a barátod lelép, hogy "bocs, most mennem kell, mert dolgom van", onnan meg már tied a pálya és elhivod valahova.
2011. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az elozo beiras is igaz....de azt irod h mar tapasztalt vagy benne, hat akkor meg nem itt kell kerdezned hanem cselekedj...amugy en tokre ellene vagyok a fecebooknak, mert engem ha egy pasi ott akarna randira hivni en nem biztos h igent mondanak...sot tuti nem...foleg egy ismeretlen pasi....kerdezze meg szemelyesen vagy valaki altal ismerkedjunk meg.... igaza van az elozo emberkenek... L/20
2011. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

vmi ilyesmit..:


'Szia!


Remélem nem jelent problémát, hogy bejelöltelek (mert már azt előtte megtetted). Van egy közös ismerősünk, xy és egy csodás napsütéses délután ( :P), amikor megpillantottalak az ismerősei között...egyből belédszerettem. xDDD Najó csak vicceltem, de szimpatikusnak talállak, és ha esetleg lenne kedved talizni és beszélgetni egy jót, én nyitott vagyok mindenre! Üdv: Én '


Szerintem ez annyira nemgáz, de tegyél bele valami vicceset, vagy ...ami felkelti a lány figyelmét.. :D ;)


Mermaid(K)

2011. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!