Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szóltak rám a szüleim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szóltak rám a szüleim, amikor elkezdtem simogatni a családi vacsorán az unokatesóm combját?

Figyelt kérdés
Mindketten fiúk vagyunk. De miért ne marhulhatnánk, ha ahhoz van kedvünk?
2011. aug. 20. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Buzulás..
2011. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mert hominak néztek, de szerintem itt páran elnéznék ahogy csináljátok szóval vegyétek videóra.. XD
2011. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
és töltsétek fel youtubéra, és adjátok meg a linket, hogy mi is eldönthessük mennyire komoly :D
2011. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

De annyira élveztem mikor simogatott


Steiner Kristóf 29/f

2011. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem Tomikámmal sokszor szoktunk ilyet csinálni és a mi szüleink is megvetik ezt.


SP

2011. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert családi vacsorán ilyet nem illik csinálni!
2011. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát bocs de én viccből se csinálnék ilyet, mert b*zis

utálom a melegeket, mert undorító amit csinálnak, ha meg beöltöznek lánynak, attól hányingert kapok

2011. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Gondolom, elment tőle az étvágyuk.

Legközelebb kérdezd meg, miért baj, ha vacsoránál túrod az orrodat.


Nem vagyok homofób, de asztalnál a vérfertőzés, fogdosás, petting, stb. témakörök ne kerüljenek elő... még a desszert és az utána elfogyasztott két liter pálinka se lehet erre mentség. :P

2011. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 BlackSword ***** válasza:
Kis buzerátor...
2011. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jajj már most hülyeségből uncsitesóval miért ne lehetne -.- aki komolyan veszi az az égő! Meg aki attól retteg jézus nehogy véletlenül egy másik fiúhoz hozzáérjen mert b*zi lesz! Hülyülni simán lehet, persze van egy határ, de ezt én se értem miért gáz ha mindenki tudta h csak hülyülés -.-
2011. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!