Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 21 éves nő vagyok, a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 21 éves nő vagyok, a pasi 37. A férfi elvált, egyedül van, van 1 gyerek (az anyukánál), és nagyon be jön nekem, meg én is a pasinak. Nem gáz a szex az első randin, ha én akarom? De nem vok az a tipus.

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha mindketten akarjátok. De ha nem vagy az a tipus és komolyabbat szeretnél tőle, akkor ne feküdj le vele, szerintem még a második randin se. Ez az én véleményem.
2009. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti infó? Csak azért mert nem egy pasiról tudok, aki úgy ismerkedik, hogy már ezer éve elvált, külön lakik, kölyök anyunál. Aztán a végén kiderül, hogy igenis házas, pl anyu most terhes a sokadik kölyökkel és esze ágában sincs elválni :)
2009. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
21 évesen tudd már eldönteni, hogy mit akarsz. :)
2009. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
18:55-össel egyet értek, szerencsére nem saját tapasztalat, de nem is egy ismerősöm van, akik így jártak, aztán szegény lányok csak pislogtak! Sajnos sok ilyen van! Mielőtt bele mennél vele bármi komoly dologba, bizonyosodj meg róla, hogy igazat mond!
2009. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ezt neked kell eldöntened.Mielőtt cselekszel/cselekedtek,gondold végig minden következményét,nehogy baj legyen belőle.

2009. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

hogy álltok? Randiztatok? Kíváncsiak vagyunk ám, hogy alakul-e a dolog? Lécci update! Köszi!

2009. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia. Megtörtént a szex, de én utána meghátráltam, mert ő belém szeretett és én meg nem vagyok belé szerelmes. És nem akartam hitegetni semmivel, így megbeszéltük, hogy no szex, majd ha úgy érzem, hogy én is érzek valamit iránta, majd akkor beszélünk komolyabb helyzetről. Nagggyon rendes, eggyátalán nem volt bunkó, amikor ezt megbeszéltük. Köszi a tanácsokat:)
2009. máj. 23. 08:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, és azóta is nagyon jóban vagyunk, mindent elmondhatok neki, ami csak nyomja a lelkem, és ez nagyon jó érzeés:):):)
2009. máj. 23. 08:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Aham -
2017. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tseppkoe ***** válasza:
Ügyes...
2021. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!