Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok arról ha nagyon tetszik egy lány de egyszerűen mindent harapófogóval kell kihúzni belőle?

Figyelt kérdés
Tehát mindig nektek kell beszélnetek , ő meg néha mosolyog bólogat , egy-két szavas válaszokat ad esetleg visszakérdez egy annyit h "és te?"...És nem azért ilyen csöndes mert buta liba csak kicsit zárkózott.Meddig várnátok rá hogy megnyíljon?
2011. aug. 20. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert nem vagytok egy hullámhosszon ergo Te nem tetszel neki...
2011. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez baj... de egyben vicces is :D...lány vagyok ,azért tettem fel a kérdést mert ilyen vagyok :s van barátom 4 éve de ő neki nagyon hosszú idő után nyíltam meg úgy hogy már nem éreztem feszélyezve magam :s (annyira hosszú idő után h le se merem írni :D)
2011. aug. 20. 14:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez így más :) Téged így kell elfogadni :) Ha nem tetszik neki le lehet lépni :)
2011. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De neked sikerült egy 4 éves kapcsolatot kihoznod a zárkózottságod ellenére így nem kell izgulnod szerintem emiatt... :)
2011. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kitartás, ezért nem szabad otthagyni. Előbb-utóbb megnyílik. Minél ügyesebb vagy, és minél előbb találsz olyan közös témát, amire "rákattan", annál hamarabb. Persze csak akkor, ha amúgy szimpatikus vagy neki, csak nem tudja, hogy mit kezdjen veled.


Addig meg kérdezgesd, és majd kiderül, hogy mi érdekli igazán.

2011. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

vannak ilyenek,de hogyha valaki pont ezért szakítana a lánnyal,az meg se érdemli

ki kell várnia a sorát,amíg a lány közel engedi magához

a barátod tényleg rendes srác hogyha ennyit várt rád :D

2011. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát igen, az :) nemis tudom hogy bírta :D...
2011. aug. 20. 16:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen zárkózott típus vagyok :S 18/F
2011. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dergo97 válasza:
én már mióta próbálkozom egy csajnál
2011. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és nálam fordított a helyzet mindig a csaj beszél és Én meg csak néha bólintok :D
2011. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!