Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Miért nem jön meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Miért nem jön meg? Aggódom!

Figyelt kérdés
A menstruációm egy hete késik... Észrevettem magamon menstruáció előtti tüneteket... A mellem és a mellbimbóm érzékeny,néha alhasi fájdalmat érzek... Mint amikor megakar jönni, de mégsem... 3 hónapja baleset miatt(elszakadt az óvszer) bevettem a 72órás tabit. Utána hetente pecsételő vérzésem volt. Kb egy hónapig. Júniusban 14.-én jött meg (4napos vérzéssel), júliusban 11.-én (6napos vérzéssel) Most viszont még nem jött meg... Csináltam terhességi tesztet,és negatív lett... Gondoltam rá,hogy a tabletta miatt,de nem értem miért van a mellfeszülés... :( Aggódom...Szerintetek mi lehet a baj?
2011. aug. 20. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az h a 72 órás egy baromira nagy hormonzavar ezért teljesen összezavarja a szervezeted fél évig a gyógyszer bevétele után beleférnek a menstruációs zavarok.
2011. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólónak van igaza.
2011. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

...kiegészítve azzal, hogy ettől azért még a következő gyerek bármikor jöhet!

Szóval védekezni azért így is kell!

2011. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem nem lesz terhes a mell feszülés más Nak az oka is lehet mivel már volt emg azota igy tutti nem leszel terhes
2011. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1992/Június/14.-én születtem.

boccs az értelmetlen offért,de tényleg.

2011. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz,ő majd ki deríti mi bajod:S a mellfeszülés elég gyanús ok...:S
2011. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy a mellfeszülés hormonzavar miatt is előfordulhat... A hormonzavar magyarázná a menstruációm késését,a hormonzavart pedig a tabi... :S de nem tudom... :S
2011. aug. 21. 01:04
 8/10 A kérdező kommentje:
és köszönöm az eddigi válaszokat, és remélem kapok még segítséget... :S
2011. aug. 21. 01:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és még valami... Azóta voltam együtt a barátommal, és mindig védekeztünk... Az óvszerekkel pedig nem volt probléma... :S
2011. aug. 21. 01:07
 10/10 anonim válasza:
Terhes vagy!
2011. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!