Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a barátom? Aggódom érte!

Figyelt kérdés

Szóval este elég rossz kedve volt, de én próbáltam tartani benne a lelket, hogy nem kell már sok, elköltözhet otthonról. (csúnya konfliktusa volt a szüleivel) Hajnali fél 4kor írt 2 smst, annyi a lényeg belőlük, hogy imád. Félek, hogy hülyeséget csinál, pl. megöli magát...Mindig fenyegetőzik, és aggódom érte :S Most direkt felkeltem 6kor, és felmentem msnre, mert már ilyenkor fenn szokott lenni, de se híre, se hamva...Miért csinálta ezt éjjel? És most mi lehet vele?


16L 15F


2010. szept. 11. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is ne hagyd, hogy lelkileg zsaroljon.

És sajnos egy 15 éves fiú agyilag még nem olyan érett. De biztos nem csinál hülyeséget, pláne ha szeret. Viszont nem tudom, hogy 15 évesen hova tudna elköltözni, ha nincs saját jövedelme.

Ha problémája van a szüleivel, akkor üljön le és beszélje meg velük, ne a veszekedést válassza. meg kell hallgatni, hogy a szülei mit szeretnének, és mit akar a barátod. gondolom azon kívül nincs vele szemben nagy elvárás, mint hogy tanuljon.

szóval ne idegeskedj,biztos előkerül.

2010. szept. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
hívd fel és megtudod miwan wele.
2010. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
menj át hozzájuk ahol lakik azonnal
2010. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már feljött msnre szerencsére. Amúgy átmenni elég nehezen tudnék, mert elválaszt tőle 147 km :D
2010. szept. 11. 08:27
 5/8 anonim ***** válasza:
és nem is szoktatok találkozni?
2010. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De, 2 hetente szoktunk. Jövő pénteken jön hozzánk 2 napra. :) Szombaton tesóm esküvője lesz, koszorúslány leszek, és Ő lesz a párom. :D Meg nyáron együtt voltunk 13 napot, satöbbi. De legalább nem unjuk meg egymást.
2010. szept. 11. 08:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök,hogy nincs semmi gond.

Beszélj a barátoddal.Mondd el neki,hogy nagyon aggódsz érte,attól féltél,hogy hülységet csinál.Mondd el neki,hogy téged bármikor felhívhat és beszélgethettek,mindig meg fogod hallgatni (persze órán nyílván nem veszed fel a telefont) és próbálsz neki segíteni.

2010. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem gond, mivel magántanuló vagyok, és 3 havonta járok be a suliba vizsgázni. (saaajnos...) Fel akartam hívni, de aztán inkább hagytam, mert mint közölte, bealudt :) Remélem lesz lehetőségem leülni vele majd, amikor nálunk lesz.
2010. szept. 11. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!