Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex közben néha arra gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben néha arra gondolok amire nem kéne, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Néha bevillannak más pasik képei de engem ez nem tölt el élvezettel egyáltalán sőt....tudom hogy ha másra gondolnék az rossz lenne és az agyam azért is megcsinálja...=/

Valami ötlet hogy mit tegyek?


2011. aug. 21. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szex közben a barátodra gondolj -.-"
2011. aug. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rágondolok...de félelemből hogy tudom hogy ha másra gondolnék az rossz lenne és furdalna a bűntudat...és az agyam azért is megteszi....
2011. aug. 21. 08:09
 3/7 anonim ***** válasza:
engedd el magad! a szex ne legyen alapja lelkifurdalásnak, bűntudatnak. egyetlen célja legyen: hogy Te jól érezd magad, és örömet okozz a barátodnak is. ne törődj semmi mással! gondolj, amire akarsz. felszabadultabbnak kell lenned! akkor ez is elmúlik. de mért baj egyébként?
2011. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért mert én teljesen az övé akarok lenni és nem akarom ezt elrontani ilyen akaratlan képzelgésekkel... :S
2011. aug. 21. 08:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolj amire akarsz, nehogy már ezen görcsölj.

Ki a fenét érdekel???


Csak ne pihegj ott a pasid karjában, és sugdosd közben a fülébe, hogy kire gondoltál, vagy épp mire.

Mit gondolsz, belelát a fejedbe?


Ez a duma, hogy teljesen az övé akarsz lenni, és akaratodon kívül teszi ezt az agyad... már bocs, de szánalmas.


Senkié nem akarok lenni, senkinek nem vagyok a tulajdona, a magam ura vagyok. Nem is villogtat be semmilyen pasiról képet az agyam, főleg nem akaratom ellenére.

2011. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Így van az a lényeg,az legyen a fejedben amit Te szeretnél,csak a másik nevét ne mondd ki az aztán enyhén szólva is elég kellemetlen mindkettőtök számára.
2011. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy szexuális gátlásaid vannak és ez így jelenik meg? meg kell tanulnod feloldódni, levetkőzni az elhárító attitüdöket!
2011. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!