Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem húz minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem húz minden nap tiszta melltartót, ez normális? A tiétek milyen gyakran cseréli?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 10:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Az egyémnek sincs annyi, hogy minden nap másikat vegyen fel.
2011. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
a melltartót nem szokás naponta cserélni.
2011. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Én is 2-3 naponta cserélem. Vagy ha érzem hogy leizzadtam vagy mosni kéne, akkor van, hogy naponta. Összvissz van 4. 18/L
2011. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De ez mennyire higénikus?
2011. aug. 21. 10:30
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Hát én se veszek minden nap tiszta melltartót.

pl. egyik nap fekete polo van rajtam es alá felveszek egy fekete melltartot. masnap cserelem a polot, de mondjuk a polo megint sötét, és fekete melltarto kell ala, akkor en siman felveszem ugyanazt, ha mondjuk az van kéznél. Ez nem bugyi, ez melltarto.

De aztán lehet hogy büdös koszos parasztnak tartotok emiatt. Naponta haromszor zuhanyzom, nem tudom. kivancsi vagyok en is már mások véleményére.

2011. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Én sem cserélem minden nap. 7 melltartó közel 7 ezer forint. Oké hogy egyszer kell megvenni, de fölösleges.
2011. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Elözö vagyok. amugy nekem sincs annyi melltartom, h naponta csereljem.

de mi, teged zavar, h a baratnöd nem cserel minden nap melltartot? hat akkor vegyel neki egy rakattal, es biztos minden nap cserelni fogja.

2011. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok, egy fióknyi melltartóval, és általában a ruhához választom ki a megfelelő darabot.

Fehér blúzhoz fehéret, feketéhez feketét, színeshez a hasonló színt. Nem szoktam kétszer egymás után felvenni ugyanazt a felsőt, úgyhogy a melltartó is megy a szennyesbe.

Mondjuk ha fekete felsőhöz nincs megfelelő színű melltartóm, akkor simán felveszem a tegnapit én is, de ilyen ritkán fordul elő.

De mondom, ehhez nekem van legalább 20-25 tőgytartó, ha csak 4 db lenne, én is komoly bajban lennék heti egy mosással. :D

2011. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%
annak a melltartónak nem lesz semmi baja egy nap alatt, ami miatt higéniai okokból kifogásolható lenne. :L hidd el, ez így van a lányoknál. ha meg beleizzad az ember, természetesen kimossa.
2011. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

Én sem cserélem mindennap. Van össz-vissz 5...

17/L

2011. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!