Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön az ha elérhetetlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az ha elérhetetlennek tűnök?

Figyelt kérdés
sokszor mondják hogy szeretik a pasik ha egy nő titokzatos, valamint azt hogy ha látják a nőn hogy hűvösen kezeli a dolgokat annál jobban akarják. bocsi de nem tudom jobban megfogalmazni, de a lényeg hogy bejön a pasiknak ez a viselkedés? szokott működni az elv hogy mindig az kell ami épp nincs?
2011. aug. 21. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a hűvöst nem tudok hogy érted. Nekem akkor volt a legnagyobb sikerem fiúknál mikor a legvidámabb meg moslygósabb vagyok, bár ez is ízlés dolga.
2011. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Embere válogatja.Megtörténhet, hogy ha távolságtartó vagy,azzal nem csábítod közelebb az esetleges partnert, hanem elutasításnak veszi, és tovább nem is próbálkozik.
2011. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Ki nem állhatom az ilyen nőket!! pfujj
2011. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes.... Nekem volt olyan, hogy kedves, barátságos stb. voltam, nem volt túlságosan nyerő, észre se vettem, és ha a kapcsolatomban viselkedtem így, akkor én jobban ragaszkodtam a páromhoz, ő annyira nem hozzám.

Aztán volt olyan párkapcsolatom, ahol hűvösebb voltam, és ebbe az akkori barátom teljesen belebolondult, és nagyon tapadt. De olyan is volt, hogy szigorúbban néztem egy fiúra, aki mint később kiderült emiatt a nézés miatt esett belém :D Szóval nekem személyes tapasztalatom hogy a hűvösebb viselkedés nyerőbb a pasiknál.

2011. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem.


Az jön be, ha önmagadat adod. Egy életen át megjátszani magadat nem fog menni. Ha te egyszer előadod azt, ami nem vagy, csak azért, hogy megfogj vele egy pasit, akkor vagy egy életen át hazudoznod kell neki és megjátszani magadat (ez téged fog felőrölni), vagy pedig hamarosan le fog pattanni rólad, mert rájön, hogy te mégsem vagy olyan típusú nő - azaz az elérhetetlen, aki neki kéne -, amit hitt rólad az első pillanatokban.


A legtöbb pasinak az őszinte, kedves, elfogadó, toleráns nő jön be. Az már csak hab a tirtán, ha a nő okos és fickó okosat keres, ha a nő csinos és a fickó csinosat keres stb.


Az első: (E. Knight-tal szólva) : "Légy hű önmagadhoz!"

Az teljesen bejön. Mindenkinél, mindenféle kapcsolatban.

2011. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha közel akarsz kerülni valakihez/valamihez, akkor tartsd távol egy kicsit magadtól. nagy igazság.


mondjuk én sosem játszmázok vagy taktikázok. természetesen viselkedem, ahogy belülről jön.

akinek ez a viselkedés a nyerő, az úgyis odajön hozzám, akinek meg nem, azzal amúgysem passzolnék össze.


halkan jegyzem meg, hogy nincs okom panaszra, mindig akad "udvarlóm" :)

2011. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább ne próbálkozz ilyesmivel mert:

1. A színészkedés sosem nyerő

2. Nagyon könnyű ezzel a "taktikával" mellélőni

3. Ahogy korábban is írták, a fiúk a vidám, kedves, mosolygós lányokat szeretik. Az igaz, hogy (magamból kiindulva) nem igazán kedvelik, ha a lány túl nyíltan próbálkozik, sőt már-már nyomul, mert ezzel az jön le, hogy a lány nem kell senkinek sem (vagy van benne valami "bibis"), ezért ilyen kétségbeesett. De nem szabad átesni a ló túloldalára, hogy "titokzatosság" címén a csaj ül mint a kuka, vagy "elérhetetlenség" címén játssza a jégcsapot. Ezt könnyen elutasításnak lehet értelmezni, márpedig, senki sem szeret magából hülyét csinálni azzal, hogy "nem veszi" a jeleket és inkább más lányt keres...


23F

2011. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem spec mindig működik. Kicsit legyél titokzatos, de nem szabad túlzásba esni. Ha már jobban ismered a srácot, te is nyílj meg, mert az elérhetetlenség sem jó sokáig.
2011. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
olyannyira működik, hogy már megtanultam, az ilyen lányokhoz nem szabad odamenni!
2011. aug. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos sok lányért már egyáltalán nem kell küzdeni a pasiknak, mert szinte tálcán kínálják magukat. Tisztelet a kivételnek!
2011. aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!