Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel egy fiúba vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel egy fiúba vagyunk szerelmesek, de neki én tetszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Azt tehetsz amit akarsz! Az nem befolyásoló tényező hogy barátnődnek is tetszik.
2011. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha igaz barátnőd, ezen nem lesz harag.
2011. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem pasit annyit találhatsz, amennyit csak akarsz...

Barátot nem!


Mérlegeld megéri-e, hogy esetleg megszakad a kapcsolatod a barátnőddel egy kapcsolat miatt.

2011. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnődet, h zavarná-e, remélhetőleg megmondja, ha igen és nem akkor derül ki, amikor már jársz a sráccal. Én mondjuk biztos megérteném a barátnőd helyében, de, nem tudom elképzelni, h nap mint nap lássam a fiút, aki tetszik, az egyik barátnőm oldalán.
2011. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg barátnőddel.
2011. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MákosLajos ***** válasza:
79%
hívd be hármasba a barátnődet meg a srácot és mindenki nyer.
2011. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ó, hát velem is hasonló a helyzet. =) Halálosan szerelmes vagyok a srácba, és egy másik barátnőm is beleszeretett. Hát ha az a barátnőm tetszene neki, és össze is jönnének, én kb. öngyilkos lennék. O.O Szerencsére ez nem lehetséges, ráadásul ez két különböző helyzet. Fontos lenne tudni a körülményeket. Ha a barátnőd hamarabb ismerte a srácot, és már sokkal hamarabb is szeretett belé, ráadásul jó barátnőd, és úgy érzed, hogy ez csak egy fellángolás, szerintem hagyd a srácot. Egyébként meg beszéld meg a barátnőddel.
2011. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!