Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 1,5hete szakitottu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1,5hete szakitottunk, azt mondta már nem szeret, és legyen vége. 4hónapig jártunk, és nagyon szerelmesek voltunk. Azt mondta hogy egyszerűen csak elmult a szerelem nála. Mit tegyek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek első szerelem volt. Szerintetek probáljam elfelejteni és keressek mást, vagy probálkozzak még nála? vagy várjak még ő jelentkezik? vagy mit tegyek? (17éves srác)
2008. okt. 6. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Bármit csinálhatsz, amit jónak érzel, mind2nek megvan az előnye. Ha meg már most mások véleményére van szükséged párkapcsolataidban, akkor később mi lesz?
2008. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy nehéz döntés, mindkét döntésnek van előnye,hátránya, és nemtudom mit csináljak, és kiváncsi lettem volna mások mit gondolnak erről a dologrol, hátha más is volt hasonlo helyzetben, és ő mit csinált, az jo döntés volt , és miért,stb. A döntésemet már meghoztam, már csak az érdekel hogy jol döntöttem e.
2008. okt. 6. 21:14
 3/9 anonim válasza:

Tudod, ilyenkor az a legrosszabb, hogy szeretnénk mástól hallani a legjobb döntést. Ne kérd, hogy mások döntsenek helyetted, mindenkinek saját maga kell megtennie.

Saját véleményem: ha szereted, el is tudod engedni, nem szabad senkit börtönbe zárni, sem magad, az élet úgyis újra Rád mosolyog!

2008. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hat ha o szakitott veled, nem hiszem hogy jelentkezni fog egyhamar. Elso szerelem, nagyon fiatalok vagytok, szerintem keress mast. Persze, hogy nehez tultenned magad rajta,nem vagy egyedul. Most kicsit tarts szunetet, elvezd az eletedet.
2008. okt. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem küldd el őt jóerősen a p*csába(mégis az van hogy te szakítasz vele és nem ő veled)

Ha szeret akkor előbb utóbb jelentkezni fog, rájön, hogy hülye volt. Ha meg nem akkor meg megérdemli. Jobbat nem tudsz tenni.

Nekem bejött:)

2008. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen kapcsolatban voltam a másik oldalról. 4 hónapot jártunk, a fiú szerelmes volt teljesen, én nem voltam biztos magamban.. Túl későn jöttem rá, hogy ez igazából nem is szerelem, és sajnos nagyon megbántottam őt :S. Ha azt mondja "elmúlt a szerelem", akkor valószínűleg az nem is nagyon volt. Ne erőltesd a dolgot szerintem, engedd el, és próbáld elfelejteni..

Sajnálom, hogy így jártál, remélhetőleg a következő lánnyal több szerencséd lesz..

2008. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam..3 hete szakítottam a pasimmal és 5 hónapig jártunk... az elején szerelmes voltam és ő is nagyon szeretett (szeret), de vhogy elmúlt.. és úgy gondoltam így jobb lesz mind2nknek.

Ő sem értette h miért ilyen hirtelen... de meg kellett tennem... már nem úgy gondoltam rá és már vhogy.. nem olyan volt mint régen.

Ha kicsit is fontos neked, vedd figyelembe h azért szakított mert neki már nem volt jó a kapcs...

2008. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én eddig azt hittem értem a nőket, de rájöttem hogy nem:) köszönöm mindenki válaszát!
2008. okt. 7. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
valaki egy életen át nem ismeri meg a nőket mit vársz egy 15 évestől??
2012. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!