Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról, aki egyáltalán nem iszik semmit se?

Figyelt kérdés
Ha el is mennek bulizni a barátnőivel,nem iszik semmit se,mert nem is szereti az alkohol ízét se,meg nem kívánja,nem akar részeg lenni.
2011. aug. 22. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Biztosan szomjas lehet már...
2011. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Legalább spórolsz rajta :D
2011. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szegény nagyon szomjas lehet. Én megkínálnám limonádéval.
2011. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és nem értem mi ezzel a probléma, ismerek még ilyen lányt (magamon kívül).Miért? Talán kötelező mindenkinek piálni?

Nem értem miért hiszi azt mindenki hogy csak akkor jó a buli ha isznak. 17L

2011. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nekem az a szerény véleményem h jobban kiszáradt mint a mazsola
2011. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 B. Elek válasza:

nem iszik semmit?

akkor hogy-hogy nem halt még szomjan?

2011. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Gusztustalanok is a részeg csajok,sőt azok meg szánalmasak akik nem érzik jól magukat,ha nem piásak.28/n
2011. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Bár én bulizni sem járok. 24L
2011. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szíve joga, mindenki úgy éli az életét, ahogyan szeretné. Magam mellé, mint párt neccesen tudnám ellenben elképzelni, mivel én szeretek inni és szórakozni járni. Teljesen

rendben van persze, ha bulizós, jól érzi magát társaságban, csak speciálisan az italt nem szereti (de nem veti meg azokat, akik igen). Ilyen lánnyal viszont nem nagyon találkoztam még...

2011. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én kb minimálisat iszok alkoholt, ameddig jól érzem magam, a buli kedvéért, de tudok alkohol nélkül is bulizni, arra azért vigyázok, h egyenesen tudjak járni, h tudjak magamról és ne tehessenek olyat velem, amit nem szeretnék.
2011. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!