Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátom. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor összejöttem a mostani barátommal akivel már lassan 20hónapja leszünk együtt. A volt pasival titokban voltunk csak együtt és találkoztam mikor összejöttünk a barátommal 3x, de semmi nem volt se csók semmi sem. Barátom megtudta, még most is együtt vagyunk,de félek hogy már nem úgy szeret ez miatt és h elveszíthetem.Mit tegyek??
2011. aug. 22. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az eljátszott bizalmat nehéz visszanyerni, de nem lehetetlen. Dolgozz rajta.
2011. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mostanság mondta egy párszor h vége meg minden, de mindig kibékültünk. Most hétvégén voltunk Balcsin mielőtt indultunk volna szeretkeztünk elment bennem igaz megvan,meg azt mondja tökre jól érezte magát velem meg minden. Az a baj h nagyon nagyon szeretem és nemtudom h mit csináljak. Sokszor érzem h nagyon szar a kedve most is nagyon rossz volt a telefonban ilyenkor félek azért mert már nem szeret...
2011. aug. 22. 13:22
 3/5 Ádám Viktória válasza:
beszélges el vele hogy sajnálod meg stb ... ha meg annyira féltékeny az csak jó mert nem akar elveszíteni vagy valami ilyesmi és mond meg hogy nem szeretnéd ez miatt az incidens miatt elveszíteni
2011. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félek h amit eddig elfelejtett felszakítanám így másfél év után...:(
2011. aug. 22. 15:34
 5/5 Ádám Viktória válasza:
ha meg nem emlékszik rá az csak jó beszélgess vele másról :)
2011. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!