Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem élvezem ha kényeztetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem élvezem ha kényeztetni akar?

Figyelt kérdés

Bármit próbál lent kezdeni velem semmi, nem érzek semmit!Igaz csak kézzel próbálkozott, de attól még valaminek csak kéne lennie, nem?Ő tapasztalt, viszont nekem ő az első akivel ilyen messze eljutottam.Próbáltam lazulni is de úgy se történt semmi.Velem van a gond??

17/L


2011. aug. 22. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódsz egyáltalán hozzá? Próbálja nyelvvel is... :P
2011. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%

Szerintem a pasiddal van a gond. Nem biztos hogy annyira tapasztalt.

Ha magadnak csinálod az jó érzés neked?

2011. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze szeretem.Különben nem engedném be a magánszférámba:)
2011. aug. 22. 13:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Háááát ez elég hangulat függő azt hiszem mert van h magamnak csinálom és akkor se jön össze de akkor abba is hagyom.Ha mégis valami össze jön akkor sem túl intenzív.
2011. aug. 22. 14:01
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ne aggodj, az teljesen termeszetes, ha 17 evesen nem vagy meg annyira erzekeny szexualisan (lanykent).

Ez kesobb valtozni fog, erni fogsz meg.

Most az a lenyeg, hogy ne eroltessetek semmit, csak addig menjetek el, ameddig jol esik neked.

Kiserletezzetek, tapasztaljatok, fedezzetek fel egymas testet (es a sajatotokat...)

2011. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem valami nincs rendjén veled. Minden nő élvezi a szexet egyrészt anatómiailag másrészt ösztönösen. Én kb. 7 évesen kezdtem maszturbálni, akkor még azt hittem betegség és valami komoly bajom van, később megnyugodtam hogy a szex teljesen természetes sőt egészséges. Szerencsére pasizással nincsenek gondjaim, havonta más pasit kaphatok meg mert szép vagyok és tapadnak rám a pasik. Mivel okos is vagyok ezért egyikkel sem gondolom komolyan, csak a szexre kellenek. Házasságról hallani sem akarok mert csak parancsolgatna, dirigálna. Kell a francnak. Jobb egyedül. Legalábbis nekem így jó, így vagyok boldog! Ha meg azt mondják ne élvezd a szexet mert akkor K. vagy az butaság! Nyugodtan élvezd és pasizz mert egyenjogúság van. Ma már a nemek és fajbeli megkülönböztetést a törvény szigorúan bünteti! Élvezd hogy nő vagy és anélkül dughatsz hogy fizetned kéne érte! Szegény pasiknak csak úgy lehet!
2012. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!