Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális 16 évesen? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális 16 évesen? Én csak élvezem az életem, de mások már megszóltak ezért.

Figyelt kérdés

L/16.

Arról van szó, hogy a lelkem legmélyén azt érzem, hogy liba vagyok, mert van egy barátom, akit 8éve ismerek, és neki van egy barátnője, akivel szintén jóban vagyok. Mikor nincs ott a csaj, én egész este a sráccal keverek, meg ilyenek... ezt persze a csaj nem tudja, titkoljuk, de egyre nehezebben nézek a szemébe, egyre nehezebb a srácról beszélgetnem vele, sőt nem egyszer rákérdezett a csaj, hogy: "Ugye te nem vennéd el tőlem ...-ot soha, mert a barátnőm vagy?"

Erre természetesen azt válaszoltam, hogy nem, mert nekem nem tetszik a srác, csak nagyon bírom. Elhitte.

Viszont ez még csak az egyik probléma, mert a srácnak, akit 8éve ismerek, van a legjobb haverja, aki nekem tetszik, ezt ő nem tudja, és mostanság vele szokott jönni, ilyenkor 4-5-en bulizunk egy másik, független haveromnál, aki mindent tud, és mindenben Engem támogat. Szóval egyre gyakrabban az van, hogy a független haverom elhívja boltba a srácot, akit 8éve ismerek, és amíg ők ott vannak, és a srác legjobb haverjával keverek. Mikor hazajönnek, pedig néha fordítva is előfordul, akkor a srác legjobb haverjával megy egy a független haverom valahova, és addig a sráccal keverek... Senki nem tud semmit, úgy érzem kész szappanopera az életem, és félek, hogy nagyon könnyen nagyon nagy baj lesz belőle, viszont abbahagyni nem szeretném, mert egyszerűen élvezem a dolgot.

Aztán persze még van egy srác, akivel ugyancsak kevertem, ez a csávó ismeri a srácot, akit 8éve ismerek, meg annak a legjobb haverját is, és ő se tudja, hogy mit művelek, azt hiszi csak vele kevertem eddig... Ő a legkevesebb, mert vele nem találkozok sokat, de akkor is... olyan furán érzem magam.

Szerintetek ez már libaság?

Végülis nem járok semelyikkel, szóval nem csaltam meg senkit... Vagy ez rossz felfogás? Segítsetek!!!! Nem akarok liba lenni!!! :(


2011. szept. 7. 16:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Remélem ez a kérdés fake.
2011. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
mekkora k*rva!
2011. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%
Fake, ekkora r*banc nincs. :D
2011. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen rossz felfogás, mert szerintem csak azzal kezdj akitől szeretnél valamit. Nem nagyon értem miért jó mások érzelmeivel játszani, de ha ezt így folytatod akkor elöbb utóbb visszafog ütni a dolog. Elég szemét húzás volt, hogy hazudtál az "állítólagos" barátnődnek, ezek után én a helyedben nem mondanám azt, hogy a barátnője vagyok.

Ne a srácokkal kavar( mert azt ahogy kérdezted, hogy liba vagy e, azt akkor erősíted így, hogy igen) hanem max a leves kavard meg otthon, ha anyukádnak segítesz a főzésben.Nem jó dolog mások kapcsolatába "belemászni".

2011. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem vagy liba, ellenben jókora r1banc vagy...
2011. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%
a liba nem ilyen,ez már ribacn
2011. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Lican válasza:
62%
ne aggódj megnyugtatlak,nem vagy liba... :) te csak egy k*rva nagy r*banc vagy és mire eléred a 18 éves kort már rég megb@szott anyi pasi,mint egy kiélt k*rvát és az is leszel...sok sikert hozzá! ;)
2011. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem fake akkor te egy ordas qrva vagy.
2011. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%

ez is egy élet-mód...

Azért azt vedd figyelembe, hogy ha kiderül, akkor nagyon nagyot koppansz, a minimum amit elmondanak majd rólad, hogy r ibanc vagy. és jó ha nem fogják terjeszteni széles körben. és vesztesz egy állítólag régi és jó barátnőt...

Persze, ha ilyen elismertségre vágysz, és, hogy minél több fiú k avarjon benned, akkor tökéletes módszert választottál! :-)

2011. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
Na te aztán értesz a k*rvasághoz!
2011. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!