Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulzas, ha elso talalkozasnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulzas, ha elso talalkozasnal megfogja egy srac a csaj derekat?

Figyelt kérdés
Latasbol ismertem a sracot, majd egy bulin odajott hozzam meg az egyik ismerosomhoz, leult mellem es par ora mulva jobb oldalt megfogta a derekamat.
2011. aug. 22. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
huha *.* Én meg a padon átkaroltam a jelenlegi barátnőmet 1,5-2 óra után.. na és..?
2011. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És még csak közel sem siettem el semmit. Szerintem..
2011. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Van amelyik csajnál a csók is belefér, van aki még puszit se ad a végén, attól független, h bejött neki a pasi.
2011. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
:Oaz már felér egy ujjazással :O szólj rá hogy ezt nem kellett volna !!!
2011. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jószándékú ***** válasza:
Mennyi idős vagy? 12-13?
2011. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Lion ***** válasza:
Én már tapasztaltam olyat is hogy randin szinte egy szót sem szóltak egymáshoz a "randizó egyének" (én voltam a kerítő és segítettem volna(!) felodani a kezdeti feszültséget, sajna sikertelenül) és a nap végén úgy egymás nyakába estek, hogy én ott majdnem hanyatt dobtam magam...
2011. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Túlzás. Első talin ne legyen semmi fogdosás...


20/l

2011. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!