Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

...Nagyon jó barátommal ismerkedtem meg KÖZELEBBRŐL...Elvitt mindenhova (ahova szerettem volna) és kimondta amit érez,vagyis nem teljesen...

"idő kell hogy beléd szeressek,de a vonzalom hozzád megvan"volt csók,volt smaci,és megkérdezte hogy mit gondolnék a dologról...Nem az érzéseimet kérem hogy mondjátok,de ti mit tennétek ha még senkivel sem volt komoly kapcsolatotok,és féltek egy tartósabba belemenni tanulás mellett...De ha jól alakul szeretnék vele járni,mert elbeszélgetek vele meg minden...kérlek segítsetek!

előre köszönöm


2011. aug. 22. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kajak nem értem.


Tehát van ez a srác, aki még nem szerelmes beléd, de vonzódik hozzád. Mi a kérdés? Miért ne jönnél össze vele? Nem lehet beléd szerelmes csak úgy, ahhoz idő kell. Szerintem adj egy esélyt a dolognak.

2011. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Hány évesek vagytok?
2011. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok ő 23
2011. aug. 22. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle sértés vagy bármi nélkül kérdezem, a korkülönbség nem zavar? Végül is, 7 év, az nem sok, sztem, de ha te még nem vagy annyira tapasztalt, akkor ő előbb-utóbb akarja majd a dolgokat. Na, de ez a te életed, de egy esélyt tényleg megér.
2011. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a szerelem ráér, a szex sem sürgős.
2011. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!