Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 év körüli férfiak összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 év körüli férfiak összejönnétek egy nálatok kb.8 évvel fiatalabb nővel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ,hogy az a nő nagyon tetszik nektek ,de az a 8 év korkülönbség megakadályozna titeket abban ,hogy összejöjjetek vele?
2011. aug. 22. 19:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj....


vannak olyan 30 éves nők akik hiába idősebbek ... sajnos észt nem adtak nekik a korukhoz... és az életfelfogásuk 0...


Meghát vannak gyerekes arcú emberek is akik 25 évesen 18 nak néznek ki, de van az ellenkezője is ahol a 20 évesek 25 nek néznwek ki...


Szóval ez 2 dologtól függ!

1. a külső

2. az érett gondolkodás


De én pölö:

- nem szeretek komoly lenni, annak ellenére h dolgozok szeretek szórakozni meg minden egyéb, és barátnő vagy párkapcsolat az teljesen okés, de én pölö nem akarok összeházasodni.....27 évesen nem érzem magam 27 évesnek. és nem akarok megkomolyodni minden téren


Külön élek fizetek mindent a rezsit a telót, a kocsit, van mindig kaja fenntartok egy félig egy házat..


szóval minek skatulyázzam be magam?? én élni akarok és nem baj aha a lány is...persze ha már az én párom akkor nyílván együtt éljük ki a dolgokat.... :)

2011. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ebben igazad van. :)

Az tök jó, h nem szeretsz komoly lenni minden téren, mondjuk a 27 év nem is olyan idős. :P

Ha a felelősségtudat is megvan - mint nálad, akkor szerintem teljesen rendben van a dolog. :)

Én mondjuk így 20 évesen szakmával tervezem, h tovább tanulok, csak most még pénzt is akarok keresni, (pl h valamennyire függetlenedni tudjak és ne a szüleimtől kelljen pénzt kérnem ahhoz, hogy alakítsam a jövőmet), de szerencsére még nem vagyok abban a korban, h ennyire komoly döntéseket kelljen hoznom. :)

2011. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon tetszik igen. Én sem nézek ki 27nek és agyban sem tartok ott.
2011. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az elöttem szólót

Simán!


20 éves már nö!

2011. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
72%
Én 19 vagyok L. a barátom 32 éves. 13 év van köztünk, de teljesen megértjük egymást és mindenki elfogadta.szerintem semmi akadálya
2011. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!