Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor megyek egy társaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megyek egy társaság fele, hogy majd bekapcsolódok a beszélgetésbe, folyton elhallgatnak. Miért?

Figyelt kérdés

Nemhiszem hogy olyan témáról van szó :D

Valamint ha esetleg vagyok egy közösségbe, és megszólalok mindenki azonnal odakapja a fejét. Sőt még aki nem lát, az is kihajol a másik mögül és figyelmesen néz, meg mosolyog. (pont egy csaj aki bejön, de van barátja, én viszont úgy érzem bejövök neki..) Én is mosolygós vagyok, nem arról van szó, csak hát na.


2011. aug. 23. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
mert maradt egy kis kula a szád szélén
2011. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 twinky ***** válasza:
Es hol van itt az ok-okozati osszefugges? Vagy valami relevancia.
2011. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszed mindig téged nevetnek ki az okosok?
2011. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert azt hiszik nő vagy és megszólalsz férfi hangon :(
2011. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok
2011. aug. 23. 00:39
 6/7 anonim ***** válasza:
büdös vagy
2011. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy van egy olyan kisugárzásod, ami abból a közegből, abban a pillanatban kirí :) Pl. kicsit tartasz a többiektől vagy lehet bármi más.
2011. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!