Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hátrány az ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hátrány az ha a fiú nem túl magabiztos és nem a társaság középpontja?

Figyelt kérdés

A testtartásommal nincs gond, nem vagyok begörnyedve de nem vagyok túl beszédes, vagyis inkább helyzettől, társaságtól függ. Nem járok buliba, voltam már párszor, sok ismerősöm még azt se tudja rólam elképzelni hogy megiszok 1-2 sört. Amúgy nagyon ritkán iszok és egyáltalán nem cigizek. mondták már hogy nem vagyok csúnya, vki szerint helyes vagyok de nem tudom felkelteni a lányok érdeklődését, volt aki le is pattintott.

Azért kérdezem mert még nem volt barátnőm és nem tudom mi lehet velem a probléma.

F20


2011. máj. 8. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nem hátrány egyáltalán, sőt :)
2011. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem, én kb. ugyanez vagyok csak lányban, a magabiztosságodon pedig csak is önerőből tudsz változtatni, én is ezt csinálom.

L20

2011. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... 16 éves vagyok, és sokak szerint helyes vagyok és hogy sokkal jobban nézek ki az átlagnál, de nem vagyok túl magabiztos, sőt... Amúgy én sem piálok/cigizek, olykor-olykor iszok 1-2 pohár sört ha olyan társaság van, de buliba pl. nem járok. Barátokkal se nagyon találkozok mert mindenki a város végében lakik így ritkán tudunk csak összeülni :/
2011. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hátrány, én pl imádom ha valakiből dől a hülyeség, mármint ha vicces, és meg tud nevettetni :) Egyébként én is elég kuka vagyok, de egy ilyen nagyszájú fiú mellett én is megbátorodom, és én is ráállok a stílusára.
2011. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem is többen mondták h helyes vagyok stb, de önbizalmam szinte semmi. el akarok kezdeni kondizni (állítólag önbizalom növelőként is fel lehet fogni...). bulizni anyagi okokból nem mindig jutok el, de a haverok mindig hívnak. bnőm még nem volt (egy olyan csajhoz se kerültem érzelmileg elég közel..), csak voltak sok ilyen futó "kalandom".

17\f

2011. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pont ugyan így vagyok csak fiatalabb.


16f

2011. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

itt írják a sok kamut,de elárulom neked,én voltam mindíg az aki tolta a jó poénokat,én mondtam mindíg hova menjünk és miért,az én társaságomat keresték mindíg.

rám tapadnak a nők,a többivel meg nem nagyon foglalkoznak.

ez személyes tapasztalat.

24/ff

2011. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a magabiztosság fontos, a társaság középpontja meg nem lehet mindenki, akkor ennyi erővel csak minden társaságból 1 fiúnak lehetne barátnője, ez hülyeség. de a magabiztosság és határozottság az kell!
2011. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam nem hátrány, inkább a nagyszájú bunkókkal van bajom.

15/l

2011. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!