Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnek egy fehérneműs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek egy fehérneműs képet ajándékozni a barátomnak, hogyan hívassam elő?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, és egy romantikus este keretében szeretném neki átadni, de nem tudom hogyan hívassam elő. Szerintetek nem néznének furán az üzletben, vagy bárhol, ahova viszem előhívatni? Olvastam az oldalon, hogy létezik ilyen önkiszolgáló-szerű lehetőség, de nálunk nincs olyan. Szerintetek is égő lenne kicsit ha más is látna engem fehérneműben, nem? Esetleg valami más lehetőség?
2011. aug. 23. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:

1 nyomtasd ki fényes kartonra

2. ha van filmes fényképeződ akkor hívasd elő a filmet, dm-ben megcsinálják

2011. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 needtoknow ***** válasza:
100%
digitális fényképezőgép + usb kábel + nyomtató + fotópapír
2011. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát..ki tudja lehet lemásolják és a neten köt ki...én nem bízom az eladókban, elvégre is csak a munkaszabályzat tilthatja, de az sem olyan mint a papi eskü :P


amúgy megoldás: digitális fénykép, veszel fényképpapírt és arra kinyomtatod, csak vigyázz mert nyomtatás után még pár percig elkenődhet..

2011. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos és gyors válaszokat!=)
2011. aug. 23. 01:29
 5/5 anonim ***** válasza:
egy 15 ezres HP nyomtató megoldja...
2011. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!