Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzbe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzbe kerül egy 10/10-es csaj?

Figyelt kérdés

Akiket néha látni csúnya, de gazdag pasikkal. Mivel elég szarul nézek ki, azon munkálkodok, hogy meggazdagofjak: legyen jó kocsim, stb.

Mennyire kell gazdagnak lennem?


2011. aug. 23. 07:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha jó munkahelyed lesz ne a Te bankszámlaszámodra menjen a fizu hanem a lányéra, majd ő beossza ne aggódj...
2011. aug. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Saját vállalkozásom van, és kezd beindulni a dolog.
2011. aug. 23. 08:00
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Háh...milyen életcélok...
2011. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
azért elég sok lóvé kell, de ha kelet magyarországon vagy akkor sokkal kevesebb is elég lesz. errefelé nyugaton nagyobb az életszínvonal így a nők is többet várnak. egész jó darabokat ki lehet fogni viszonylag kevésért, de egy 10/10-eshez azért legalább egy 5-10 milliós autó, szép ház és havi millió kell.
2011. aug. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ukrajnában szerintem még olcsóbb, meg ott jó csajok vannak nagyon. Majd beszerzek egyet. :D
2011. aug. 23. 08:34
 6/23 anonim ***** válasza:
Sokba, de hosszabb távon nem éri meg és te beletörődnél abba, hogy a pénzed miatt legyen véled és nem pedig miattad?
2011. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
*veled :D
2011. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
WTF ?? lol ?
2011. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
46%

Szerintem kezdd így szegényen egy csúnya csajjal,és ahogy gazdagodsz,gyarapodik a pénzed,dagad a pénztárcád úgy fog szépülni a csaj is.

Mivel a sok kenceficétől,és drága ruháktól lesz jó csaj egy csaj.Ezek pedig pénzbe kerülnek!

Szóval nyugodj meg,mire odaérsz,hogy milliomos leszel,addigra a rusnya bosziból egy házi ribi lesz melletted.Vagyis ahogy te mondod :"egy 10/10-es csaj"

2011. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Azok a lányok, akik "miattam" lennének velem, sajnos nem igazán jönnek be. Nekem nagyon fontos a külső, főleg az arc. Egy nagyon szép lány soha nem járna velem.
2011. aug. 23. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!