Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a kedvenc sztárom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a kedvenc sztáromról ilyeneket gondolok? Vagyis is úgy értem, hogy arról a sztárról, akibe szerelmes vagyok, mindig kis történeteket találok ki, persze gondolatban.

Figyelt kérdés

Pl., hogy ő meg én együtt vagyunk, és elmegyünk nyaralni, és annak találok ki egy kis történetet. PL. van egy énekes, aki nem a szerelmem,hanem csak tisztelem nagyon, egy felnőtt férfi, és őróla olyan történeteim vannak, hogy ő engem örökbefogadott, ő az én apukám. Elképzelek egy házat, hogy pl. a szerelmemmel hol laknék, és az lesz a mi házunk gondolatban, és teljesen, mintha kis meséket, vagy történeteket írnék gondolatban. Nálam ez óvodás koromtól megvan, és csak azt szeretném kérdezni, hogy másoknál is így szokott lenni? ti is gondolkoztok ilyeneken???

(bocsi, ha nem jó helyre írtam a kérdést:S:S:/) L/14


2009. ápr. 16. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Hehe, minden kislány ezt csinálja, majd kinövöd :D
2009. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Én is csináltam ilyeneket ebben a korban. :) Nem érzem úgy, hogy bármi bajom lenne ezen okból kifolyólag. :P
2009. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
huuu rendben, köszi szépen a válaszokat:D
2009. ápr. 16. 15:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

normális, ne aggódj, sőt örülj neki, hogy élénk a fantáziád, az jó dolog :)

és néha még én is szoktam álmodozni egy hírességről (azért szerelmes nem vagyok belé:D), mert iszonyú jó pasi, ez természetes dolog 18/L

2009. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
háth igaziból énse vagyok szerelmes belé, csak nagyon helyesnek tartom és ezért:D de köszi nekedis;):D
2009. ápr. 16. 15:39
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
:))) Én régen sokszor felkerestem Steven Tylert és megkértem tőle a lánya, Liv kezét. Aztán, általában zenélgettünk is egyit egy kicsit, ha már így összejöttünk. :)))
2009. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én arról, hogy Cameron Diaz valami tehetséget felfedez bennem mikor Magyarországon nyaral (peeeersze :D), és kivisz Amerikába, ahol rengeteg pénzt gyűjtök, és szép autóm lesz és adok haza pénzt :D
2009. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hihihih xD énis képes avgyok ilyenféle gondolatokra xD
2009. ápr. 16. 18:21
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális...

Én régebben nagy Csillagkapu fan voltam, és arról álmodoztam, hogy valami hiperszuper varázsló lény vagyok (Najó, kicsi voltam :D) és a legjobb barátom lesz Jack O'neill.

A másik ilyen nagy témám volt hogy A Titkok Könyvtára 3-ban Noah Wyle lánya vagyok aki megmenti a világot ^^


Mondjuk spec. pasikról sosem ábrándoztam így, de végülis majdnem ugyanaz :D

2009. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

hihihi olyan jó hallani, hogy mások is így gondolkodnak/tak:D és ezek a történetek:d hát elképesztő mire képes az ember gondolni xD

köszi szépen mindenkinek:D^^,

2009. ápr. 16. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!