Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami baj van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami baj van az ízlésemmel?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem, hogy nem csak a vékony lányok tetszenek. Még úgy 4-5 évvel ezelőtt persze csak azok jöttek be, akik vékonyak voltak.


Aztán egyszer megtetszett egy kicsit husisabb lány. Elég okos volt, és ez nekem nagyon bejött, meg úgy szép volt az alkata is. De nem volt vele semmi.


Kezdett kialakulni bennem, hogy az alkat nem annyira fontos. Leginkább már csak az arc számítana és hogy aranyos legyen. Meg ne legyen buta.


Tegnap jöttem a buszon hazafelé és már a megállóban láttam egy kifejezetten kövér lányt. Voltak más lányok is, vékonyak. Am nekem általában a lányok 80-90%-a tetszik. Na szal ez a lány úgy husis volt, de aranyos az arca, meg szépen öltözködött. Igényes volt. Tudom, most ez izé, hogy egy igényes lány, hogy lehet kövér, de látszott rajta, hogy azért ad magára.

Az a helyzet, hogy nekem tetszik. Belegondoltam, hogy milyen lehet átölelni meg odabújni hozzá és szerintem nagyon jó lenne. Biztos puha.

Meg arra is gondoltam, hogy talán azért jutottam erre az ízlésre, mert talán egy husisabb lány, aki kevesebb fiúnak tetszik, jobban megbecsülne meg igazán tudna szeretni.


Mi a véleményetek? Lehet valami baj van velem?


2011. aug. 23. 16:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez tök jó. Te legalább tudod értékelni egy lány belső szépségét. És igenis egy husisabb lány is lehet szép :) Jó én mondjuk nem ebbe a kategóriába tartozom de megbecsülöm az ilyen fiúkat. :)
2011. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Belegondoltam, hogy milyen lehet átölelni meg odabújni hozzá és szerintem nagyon jó lenne. Biztos puha. "

ezen behaltam


am meg nincs veled semmi baj természetes h változik az ízlésed

2011. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Öröm tudni, hogy még nem haltak ki azok a pasik, akik nem csak a külsőre mennek... :) Bár nem vagyok dagi, kifejezetten karcsú vagyok, de azért, én sem vagyok megelégedve a külsőmmel, mint a lányok 99,99%-a. Jó érzés a gondolat, hogy vannak még fiúk a földön, akiknek nem a külső számít. :)

És nem, egyáltalán nem gáz, ha a kicsit husisabbra buksz, szerintem. Ha belegondolsz, 200 évvel ezelőtt még az XXL-es méret volt a nőideál... Oké, egészségesebb az, ha nem vagyunk 5 tonnásak, de azért, a média is eléggé túlzásba esik ezzel a csontkollekció imádattal... :S

Csak hajrá, szerintem sok husis-nem husis lányt fogsz még boldoggá tenni az életben, és ők is biztos viszonozni fogják majd! :) És hidd el, EZ az, ami számít, és nem az, hogy mit gondolnak rólatok az utcán vadidegen emberek, ha kézenfogva sétálgattok. Kit érdekel ez utóbbi, ha szeretitek egymást? :)

2011. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a "Nagyon nagy Ő" című filmet! :)
2011. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Testvérem. Ha a duci csajok is tetszenek az nem betegség,nincs veled semmi baj.

Ráadásul jól gondolod, kib@szott jó megölelni egy ilyen husi csajt. Mindennek a tetejébe még nagyon odaadóak is mert szerintük kompenzálniuk kell a túlsúlyukat. De ez hülyeség. A legjobb nőm 165magas 85 kiló volt. LEGJOBB!!!


34f

2011. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!