Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami baj van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami baj van az ízlésemmel?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem, hogy nem csak a vékony lányok tetszenek. Még úgy 4-5 évvel ezelőtt persze csak azok jöttek be, akik vékonyak voltak.


Aztán egyszer megtetszett egy kicsit husisabb lány. Elég okos volt, és ez nekem nagyon bejött, meg úgy szép volt az alkata is. De nem volt vele semmi.


Kezdett kialakulni bennem, hogy az alkat nem annyira fontos. Leginkább már csak az arc számítana és hogy aranyos legyen. Meg ne legyen buta.


Tegnap jöttem a buszon hazafelé és már a megállóban láttam egy kifejezetten kövér lányt. Voltak más lányok is, vékonyak. Am nekem általában a lányok 80-90%-a tetszik. Na szal ez a lány úgy husis volt, de aranyos az arca, meg szépen öltözködött. Igényes volt. Tudom, most ez izé, hogy egy igényes lány, hogy lehet kövér, de látszott rajta, hogy azért ad magára.

Az a helyzet, hogy nekem tetszik. Belegondoltam, hogy milyen lehet átölelni meg odabújni hozzá és szerintem nagyon jó lenne. Biztos puha.

Meg arra is gondoltam, hogy talán azért jutottam erre az ízlésre, mert talán egy husisabb lány, aki kevesebb fiúnak tetszik, jobban megbecsülne meg igazán tudna szeretni.


Mi a véleményetek? Lehet valami baj van velem?


2011. aug. 23. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
"Am nekem általában a lányok 80-90%-a tetszik" - jó neked! Nekem csak olyan 5%-uk, csak a "legszebbek". :/
2011. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne baj? Nme szokványos, ha a kövér lányokhoz vonzódik valaki, de szerintem semmi gáz nincs vele. Gáz akkor van, ha mondjuk 70 évesekre buksz, vagy a sz*ros p1csa hoz lázba. Ha normális, igényes, de kövérkés lányokra buksz, az totál normális, nincsen velük semmi gond.
2011. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten a kövér lányokra bukom. Mindenféle lány tetszett már, még extrémebb hajúak is. Nem tudnék igazán választani egy duci meg egy vékony között külsőre. Inkább a belső dolgok alapján döntenék. Vagy amelyiknek jobban bejön az arca.


Csak tegnap fogalmazódott meg bennem, hogy mégis milyen lenne egy ducibb lánnyal. És azt éreztem, hogy igenis jó és kellemes. Olyan szexis

2011. aug. 23. 16:13
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mentél oda hozzá?
2011. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok különböznek. Ne az általános ízlésnek akarj megfelelni, tedd azt, ami neked jól esik. Én tudom, hogy egy duci lány is lehet szép és szexi. Sőt, a férfiak java része bevallja, nem is szereti a csontos nőket, de a túl edzetteket sem, mert kemény a fogásuk. Ne törődj rossz véleményekkel, örülök, hogy a duci lányoknak is van esélyük :-) üdv. Egy karcsú Nő.
2011. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem para kinek ez,kinek az...

amúgy azért mert a média azt sugallja hogy a vékony nők az igazi nők,nem jelenti azt,hogy csak az tetszik mindenkinek!az a lényeg,hogy jól érezzétek magatokat együtt,mert a szépség egy idő után elmúlik,de a belső nem változik.és ez hosszú távon kifizetődőbb.

2011. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Na ha eltudnád képzelni,hogy milyen lehet odabújni hozzá,csókolózni vele,simogatni,megölelni,megfogdosni,belemarkolászni a szép kerek popsijába és a mellét markolászni,akkor probléma nincs :-)


Viszont a lényeg,hogy olyan párod legyen,akit bátran felvállalsz az utcán is.


Én már jöttem össze többször is olyannal,aki külsőre nem kifejezetten tetszett,aztán elfogadtam és megszerettem,rózsaszín köd is volt,de valahol mindig bennem volt,hogy nem ő a tökéletes számomra.Szóval majd gondolj erre is a jövőben...


N

2011. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj veled, csak...


1. erős szeretethiányod van.

2. öregszel.


Mindkettő természetes, és az ízlés bővülése mindkettőnek természetes velejárója.

2011. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De még csak 20 éves vagyok.

Mondjuk az igaz, hogy szeretethiányom van

2011. aug. 23. 17:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi tetszik a hájas és mi tetszik a csontos csajokban? Én az aranyközéputat kedvelem...bár úgy látom ma már ez eléggé ritka.
2011. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!