Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolok erről? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolok erről? (Kérdésed túl rövid, stb. )

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, szeptemberben kezdem a középsulit. Soha nem volt még barátom és félek, hogy az új suliban sem fogok találni senkit. Én nem olyan vagyok, mint a többi korombeli lány, hogy 2 hetente váltogatja a pasiját. A legtöbb fiú szerintem már csak a r.bancot látja a legtöbb ilyen korú lányban. :( Én normális kapcsolatot szeretnék. Lehet, hogy ez egy kicsit furcsán fog hangzani, de én olyat keresek, akivel az egész életemet el tudom képzelni. A fiúk ettől megrémülnek, igaz? :S
2011. aug. 23. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem pl. én is ilyen párkapcsolatot keresek.!!
2011. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam mit gondolsz erről?
2011. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én inkább megnyugszom, hogy azért ilyen lány is van :)

Merre van az a suli? :D


17/f

2011. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem rémülünk meg ettől, én már 1 éve normális csajt keresek :) Ne aggódj , középsuliba nagyon sok új embert fogsz megismerni , persze sok r.banc is lesz , meg sok gyökér csávó is.. :) de nagyon jól lehet válogatni, nagy a felhozatal ;)

17/F

2011. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a jó hozzáállás. Amikor az ember belevág egy kapcsolatba egy életre kell, hogy tervezzen akkor is ha az eszével tudja, hogy kevés az esély ilyen fiatalon életre szóló kapcsolatot találni. Amúgy meg csak 15 vagy. Én most 19 és most van az első komoly barátom. Voltak 1-2hetes "kapcsolatok", de hidd el nem éri meg ezekbe beleugrani. Inkább várj türelmesen. Legyenek elvárásaid. Lehet, hogy így nem lesz annyi pasid, de legalább aki lesz az normális lesz. Am meg ha ilyen normális gondolkodású csaj vagy ahogy a kiírásodból tűnik szerintem nem lesz itt gond a pasikkal, de a gimis srácok még nagyon gyerekesek. Szerintem egy 17-18 évesen lenne érdemes igazán "pasiznod", amikor már nem baj, ha fősulis sráccal vagy együtt. Addig találd meg önmagad, alakítsd ki a stílusodat stb. Ez most a dolgot, hogy ha majd lesz egy komoly barátod, azért szeressen aki vagy. Egy bizonytalan, semmilyen csajt nem lehet szeretni ugyanis :)

19/L

2011. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17.19el egyetértek,19 évesen volt az első igazán komoly barátom,még most is tart,a szüzességem is akkor veszítettem előtte is volt néhány barátom,de egyikkel sem voltam 2-3 hónapnál többet,egy 13-16 éves még gyerek az igazi párkapcsolathoz,igaza van a válaszadónak,17-18 évesen érdemes,addig barátnőzz,fedezd fel magad a stílusod,tanulj stb 22L
2011. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:

Drága kérdező...

1) A középsuliba tanulni megy az ember nem becsajozni/bepasizni...

2) Házi nyúlra nem lövünk... Mert elég kellemetlen később kerülgetni...

2011. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!