Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, akik neten ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik neten ismerkedtek pasival, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Honnan tudjátok biztosra, hogy másnak nem csapja -e ugyanúgy a szelet?
2011. aug. 23. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan
2011. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a netes csajozásnál se lehet tudni!!! Sőt, a lányok is legalább akkora kamusok, mint mi...
2011. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Biztosan semmit se lehet tudni.De vannak jelek:

1, kép -- ha látszik rajta, hogy nem egy menő, raj csávó, aki azt hiszi hogy ő egy félisten.

2, Ha egy olyan levelet ir, ami személyre szóló,lehet akár kicsit hosszabb. Tehát nemcsak annyi, hogy: Csá!Mizu?

2011. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nehéz, de ha törődik veled, és érzed, hogy figyel rád, nem kell mindent többször elmesélni, ő akkor is emlékszik, nagy valószínűséggel másnak nem írkál.
2011. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Az utolsó az igaz. Szerintem ez tisztán látszik, vagy mondjuk lehet,h még az elején amíg csak ismerkedtek még beszél 1-2 csajjal, de ha te kelted fel az érdeklődését,ha veled tud jobban elbeszélgetni,ha veled van egy hullámhosszon,és ha elég sokáig neten beszélgettek és kezd megszeretni...hát kétlem,hogy még másokkal is ismerkedni neten :)

Én is neten ismerkedtem meg a barátommal 2hónapig csak msn-en beszélgettünk. Szinte már így is eléggé kiismertük egymást, éreztem hogy őszinte és nagyon sokat foglalkozott velem még így neten keresztül is. Nagyon megszerettük egymást. Aztán 2hónap után találkoztunk persze így még jobb volt élőbe az egész:D Lassan már az eljegyzés jön... :)

Szerintem azt érzed te is,h mennyit törődik veled, mennyire értetitek meg egymást, ha így van,akkor sztem nem lesz szüksége,h még másokkal is ismerkedjen, elég leszel neki te :)

2011. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Semmii válasza:
ha fotoshopholsz úgy is otthagy mert csúnya vagy
2011. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez még is hogy jön ide? Miből gondolod, hogy csúnya?
2011. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Èn speciel onnan tudtam h nem kamu, hogy elsõ alkalommal is tartalmas levelet írt, rá fèl órára pedig már skype-oltunk. aztán rá egy hétre eljött èrtem Londonbòl, másnap pedig jöttem vele vissza. azòta együtt èlünk. tudom, h Ô az IGAZI :))))
2012. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
EGYÉRTELMŰ :D nálam az volt...
2012. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!