Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik azok a férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik azok a férfiak, akiknek tetszenek a műmellek?

Figyelt kérdés
A nagy mindenből közönséges, és ha még mű is ráadásul ... nem tudom, kinek nyeri meg az ilyen csinálmány a tetszését.
2011. aug. 23. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

én a nagy csöcshegyeket szeretem!


21F

2011. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azok a műdudafüggők :)
2011. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mindenkinek más az ízlése.
2011. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
miért, szerinted jobb ha inkább valaki örök életére lapos marad és éppen ezért nem lesz soha önbizalma?? vagy szerinted jobb hogyha szúnyogcsípés méretű, inkább mint hogy formás és nagy? nem tudom mi bajod van vele... annyi mű dolog van már, minek kell mindegyik ellen tiltakoznia valakinek? és legalább az nem lóg le térdig idősebb korra se. amúgy meg kit érdekelnek a férfiak, ha annak a bizonyos nőnek tetszik, aki csináltatja? miért foglalkozzon azzal, hogy másnak mi tetszik, hogyha ő így érzi jól magát??
2011. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be. Vagy akkorák, hogy a hasukat veri, vagy olyan, mint két pattanás, vagy két fél labda odaragasztva. :D
2011. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nyilván vannak jó páran, különben ha nem lenne rá igény, akkor nem csinálna senki nagy melleket, és nem ez lenne a magazinokban, meg úgy mindenhol...


Egyébként meg nagy mellem van, igazi, és nőies, nem pedig közönséges, mivel tudom viselni őket, és nem teszem ki úton-útszélen! Erre is csak egy nő képes, és nem holmi p.csa ;) Nekem a kis mell is tetszik amúgy.

Véleményed amúgy lehet, de nem mindenkié ez.

- Hála Istennek! :)

20L

2011. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 AtyeszLL ***** válasza:

Amikor túlzásba viszik, (lásd: Szandika)

az már csúnya. De ha valakinek tényleg csúnya, az csináltassa meg. Ha pici,az nem gáz, Nicole Kidman cicije sem nagy.


Egyébként azoknak a fiúknak tetszik a nagy mell, amelyek lélegeznek.

2011. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én nem fogom senkinek se megmondani, hogy csinálja, vagy ne, még akkor is, ha nekem nem tetszik. Ez mindenkinek a saját dolga... 20/F
2011. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gonosz kérdés... Legfőképp azok csináltatják meg a mellüket, akik egész kamaszkorukban ebben hátrányban érzeték magukat(gyakorlatilag nem fejlődött ki esetleg nagy mértékű asszimetria!!!) vagy éppenséggel elvesztették a mellük nagy részét rák miatt!! Az hogy neked nem tetszik másokon, megért neked annyit hogy feltedd ide kérdésben?
2011. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Solarian ***** válasza:
Nemtom nekem biztos nem. Azt se szeretem ha túl nagy a scaj melle.
2011. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!