Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomul rám egy foglalt srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul rám egy foglalt srác, és nekem is bejön, de a csaja a barátnőm volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a dolog lényege, hogy a srác régebben nagyon bejött nekem, aztán kiderült, hogy jár azzal a lánnyal, úgyhogy lemondtam róla, legalábbis elég mélyen magamba folytottam az érzelmeimet. Most viszont úgy tűni, hogy a srác nagyon nyomul rám és kezdenek megint előtörni az elrejtett érzelmeim, és bár már nem vagyunk barátnők, nem szeretném lenyúlni a pasiját, mert az azért még így is szemétség. Tényleg aljas húzás lenne, vagy csak nekem van hülye értékrendem? Ha szétmennek összejöhetek a sráccal? Engem is csak megszerezni akar majd? Csak mert nem hiszem hogy miattam megváltozna...bár azért egy kicsit reménykedek benne...
2009. ápr. 16. 19:49
 1/1 anonim válasza:

Szerintem mond el a pasinak az érzéseid és majd a pasi eldönti melyikőtökkel lesz, a barátnőddel meg majd kibékülsz de szerintem ha a pasi téged választ akkor nem volt igazán jó kapcsolatuk.

sok szerencsét:)

2009. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!