Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom magam túltenni azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom magam túltenni azon a tényen, hogy a barátnőm éppúgy egy ribanc volt mint az összes 90 után született csaj, amíg nem kezdtünk el járni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Azért szerintem jó pár lány nevében kérem ki magamnak, hogy minden 90 után született csaj ribanc...

Amúgy, ha melletted nem az és jó vele, akkor mit érdekel?

2011. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt?:( Hidd el Kedves Kérdező,hogy nem minden Hölgy olyan. :) Vannak rendesek is!


Egy lány.

2011. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó vagyok! Azért ezt megcáfolnám... :)
2011. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért 90elöttiekből is van jó pár...:D 22F
2011. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 seesee ***** válasza:
95%

Nem értelek titeket férfiakat ezzel kapcsolatban!

- Ha egy lány tapasztalatlan, akkor az "béna" az ágyban, nem kívánjátok, unjátok, megcsaljátok, azt mondjátok, hogy fekszik, mint egy darab fa...

- Ha egy lány tudja, hogy mit kell csinálni, és eszméletlen vele a szex, akkor meg biztos ribanc, meg micsoda tapasztalat, ki tudja, hogy hány f*szt szopott...


Mit kell ezekkel a dolgokkal foglalkozni? Ha szűz az sem jó, ha sok partnere volt az sem.

Én pl egyszerűen nem vagyok hajlandó egy férfinak sem beszélni arról, hogy hány kapcsolatom volt előzőleg, és hogy azokban szexuálisan mi történt. Ha rákérdez az előző kapcsolatokra, akkor meg szoktam mondani, hogy nem akarom sem dícsérni, sem szídni, ezért hadjuk a témát!

s

2011. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:35-ös vagyok!


Na akkor melyik generációból érdemes választani? Melyik a legjobb évjárat?:D Én 89-es vagyok, ez mondhatni elég jó, de itt is sok elfajzott egyed fellelhető:) 22F

2011. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Gecc..vertem a farkam, közben már hogy nehogy elmenjek, elkezdtem gyakorit lesni...Erre olvasom ezt... "egy ribanc volt mint az összes 90 után született csaj" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Bmeg...addig röhögtem, hogy lelankadtam. Simán idézni fognak 20 év múlva.
2011. okt. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

Azok sajnos és egyre nagyobb a képük is, lassan már mind azt hiszi, hogy csak, mert jól néz ki, ő a világ királnyője és mindent megtehetnek velünk fiúkkal.


Lassan odajutok, hogy inkább leállok egy iszonyat ronda nővel szexelni, mert azokban több tisztelet van irányomba szerintem.

2011. okt. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

Hülyeség, hogy a 90 után születettek ribancok.

A 90 előttiek is azok.

A hanyatlás 88 körül kezdődött, de a 93 utániak rendesen el vannak b.szva, mindkét nemből. Bele se merek gondolni, hogy a mostani 4-5 évesekből mi lesz 10 év múlva.

2011. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

seesee válasza:


Nem értelek titeket férfiakat ezzel kapcsolatban!

- Ha egy lány tapasztalatlan, akkor az "béna" az ágyban, nem kívánjátok, unjátok, megcsaljátok, azt mondjátok, hogy fekszik, mint egy darab fa...

- Ha egy lány tudja, hogy mit kell csinálni, és eszméletlen vele a szex, akkor meg biztos ribanc, meg micsoda tapasztalat, ki tudja, hogy hány f*szt szopott...


És ez fordítva nincs így?

Ha egy srác tapasztalatlan az égő, de azért k.rvával se veszítse már el. Ne legyen előttetek senkije, de azért vérprofi legyen az ágyban.

Ha pedig egy fiúnak sok nője volt, akkor meg az a baj, hogy megbízhatatlan és biztos meg fog csalni.

2011. okt. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!