Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb koromban a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb koromban a baratnom (elso szerelem) otthagyott egy jol szitualt nemet pasasert. Ezekutan nagyon megrendult a bizalamam az ugynevezett gyengebb nemben. Lehetnek meg kivetelek, vagy egyre utazik mindenki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Kivétel mindig van... de a tapasztalatom szerint éppen ő volt az, mert a többség nem ilyen. Ez kb olyan mintha betörnének hozzád és közölnéd, hogy nem bízol senkiben, mert mindenki betörő...
2011. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 napietus ***** válasza:
42%

erre kétféle választ fogsz kapni:


1. nem, dehogy, itt vagyok én, én is rendes lány vagyok stb...


2. nincs kivétel, minden nő krva.


amit én mondok, hogy az első szerelem a legtöbb embernél nem tart a sírig, így vagy út véget ér. ezt el kell fogadni, és tovább kell lépni.

2011. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Minden nő ku@rva.
2011. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez a dolog azt hiszem,megvaltoztatott.Evekre visszavette minden kedvem uj kapcsolatoktol,mert bennem maradt az, hogy mi van akkor ha ezt is nem a szemelyem erdekli,hanem egyeb.
2011. szept. 15. 10:16
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Olyan nő nincs, akit a személyed érdekelne. Két dolog érdekelheti őket egy férfiban: a külseje és a pénze.
2011. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Kétféle nő van:


1. R*bi


2. R*bi, aki jó kislánynak álcázza magát

2011. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezek a valaszok nagyjabol engem igazolnak.Tavol kell tartani ezt a szugseges rosszat ,amit nonek hivnak,igy talan nem ernek csalodasok ezen a teren.
2011. szept. 15. 10:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem előtt két kapcsolatom volt,mindkettő megcsalt,megalázott.Levonhattam volna azt a következtetést belőle,hogy minden férfi egy undorító disznó,akit a farka irányít,de mégsem tettem.Attól,hogy az első szerelmed ribanc volt,még nem minden nő ócska,de persze ha ezt akarod hinni,bár 5 választ nem neveznék éppen reprezentatívnak,akkor hidd,de ezzel csak azt éred el,hogy soha életedben nem leszel boldog.
2011. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 napietus ***** válasza:

nehogy már az itt kommentelő sok kis kocka véleményére adj, akik p*nát akkor láttak, mikor anyukájuk világra hozta őket...az én férjemet kicsi gyerekkel hagyta ott a párja, ő is egy pasi miatt (aki ráadásul nem volt se jóképű, se különösebben gazdag). nem mondom, hogy nem maradt benne tüske, de túl tudott ezen lépni. pedig súlyosabb helyzet volt, mint a Te első szerelmed lelépése (mert ő gondolom nem hagyott Rád egy oviskorú kisgyereket és egy rakás felhalozott adósságot, amit ki kellett fizetned helyette). plusz nem vitte el a kocsidat se gondolom.


de ha így állsz hozzá, jobb is, ha megkíméled a lányokat magadtól.

2011. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utobbi valaszra!Szoval meg en kimeljem a lanyokat ? Hat ez jo,de te sajnos a masik partrol beszelsz.Vagy jatszam a hulyegyereket es nyeljem az ismetlodo kib....okat ?
2011. szept. 15. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!