Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben amikor azt mondta, hogy fuzott engem, akkor mire gondolt?

Figyelt kérdés

Voltam egy bulin, ahol megismertem egy sracot; majd azt mondta a haverjanak, akk ott volt velunk, es akinek tetszem, bogy fogjon meg engem maganak, mert ritka az ilyen csaj, mint en; en azonban megmodtam, hogy nekem nem tetszik es soha nem lesz kozottunk semmi.

Majd ez a srac bokolt, olelgetett, kozeledett; de en nem hagytam magam. Majd ra egy honapra azt mondta ennek a sracnak az en jelenletemben, hogy emlekszik meg arra a bulira, amikor probaltak engem fuzni?


2011. aug. 24. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti,hogy csak mondta a szokásos szöveget amit minden lány hallani akar

" tetszem, bogy fogjon meg engem maganak, mert ritka az ilyen csaj, "

De nem gondolta komolyan csak egy jót akart dugni..Mivel nem voltál kapható így nem is foglalkozik veled tovább...ennyi

2011. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En nem mondtam, hogy nem foglalkozik mar velem! Buli utan 2 honappal megintcsak bokolt, es azota folyton bamul; az egyik lagzin vegig bamult.
2011. aug. 24. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!