Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok, miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, miért csinálja ezt ez a srác, hogy lehetne kicsit feloldani?

Figyelt kérdés

Van egy srác(bi), akinek bejövök ő is nekem, sokszor nézzük egymást, szemezünk, de mikor elkezdem stírölni akkor zavarba jön és lefagy, lehet még nem volt együtt más sráccal?

hogy lehet kideríteni,hogy lefeküdt-e már más fiúval korábban,anélkül,hogy rákérdeznék?


2011. aug. 24. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj oda,s beszélgess vele,abba semmi nincs,s ha nem kérdezel rá akkor nincs ahonnan megtudd
2011. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rögtön arra kéne rákérdezni, hogy lefeküdt-e már mással vagy sem. Lazán kell kezdeményezni a dolgot. Beszélgetsz vele, ismerkedtek aztán jön minden magától. Mondjuk, ha szégyenlős és visszafogott akkor lehet még nem volt sok tapasztalata, ami lehet vonzó is, hiszen neked kell feloldani őt akkor. Párom is ilyen volt a kapcsolatunk elején. Laza dumálgatással lehet a kezdeti visszafogottságot tompítani.

Utolsónak meg mondom, hogy lehet szidni minket, de te majd kifogsz egy nőt, akinek a mamusza leszel, elszedi a pénzed és szül 1-2 ronda kölyköt. A nő majd elhízik és a fejedre nő. Te meg majd büszkén meredhetsz magad elé, hogy: én heteró vagyok és egy nővel élek együtt boldog kapcsolatban.


22 meleg F.

2011. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
"Akinek a mamusza leszel.." :) Ezen olyan jót mosolyogtam.:)
2011. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó előttivel tökéletesen egyet értek. Beszélgessetek, ismerkedjetek. Előbb utóbb úgy is kiderül, hogy volt e már fiúval. És ha te leszel neki az első, az egy csodálatos dolog. Mostani páromnak is én voltam az első... Ha tényleg tetszik, ne add fel!! Előbb-utóbb úgyis meg fog nyílni :)

25/melegF

2011. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:
Egyébként honnan tudod, hogy bi és hogy bejössz neki?
2011. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!