Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a 14-14 éves japán anime műfajt kedvelő srácok?

Figyelt kérdés
Nem azt a sz@r "pichacu téged választalak" hanem azt a kicsit morbid vicces fajtát
2011. aug. 24. 13:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes... bakker, nem attól lesz valami gyerekes, hogy rajzolva van. Ennyi erővel a South Park meg a Family Guy is "gyerekes", nem?

Amúgy ki nem szarja le, mit néz? Nekem pont nem jönnek be az animék, de ha a srác azt szereti, hát egészségére. Ezért nem fogom elküldeni, elhiheted kérdező.

2011. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

akkor az az egy csaj volt nagyon hülye

köszönöm minden válaszolónak

2011. aug. 24. 16:09
 23/34 anonim válasza:

nekem igen

17/L

2011. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Én azt mondom ebben is megvannak a határok. Én pl voltam egyszer animeconon, ahol azért voltak olyan emberek, akik teljesen rákattantak. Értsd: Több tízezer forintot költöttek egy cosplay-es ruhára, meg mangákra, meg egy csaj nem tudom honnan rendelt igazi japán kajákat, meg a magyar beszédébe is japán szavakat használt. (pl engem nem volt hajlandó Nórának hívni, hanem Nóra San lettem, és nem Jó napot kívánt, hanem Konichiva-t) Na ez lehet már valakinek idegesítő. :S


Amúgy vannak ilyen fórumok meg több animés szervezet is van MO-on, akiket érdekel megkeresheti.

2011. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

ennyire ( meg úgy általában semennyire) nem vagyok bekattanva. Nem beszélek róla állandóan csak ha valaki más hozza fel a témát meg van életem ezen kívül is csak ha nincs mit csináljak vagy senki nincs fent neten akkor szoktam nézni ennyi.

am sokadszorra is kösz mindenkinek

2011. aug. 24. 17:21
 26/34 anonim ***** válasza:
nekem igen,ha tetszik is a fiu+nem csak errol tud beszellni,es ha iugy alakul en fontosabb leszek neki mint az anime:) L/14
2011. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Attól, hogy rajzolt, még nem gyerekes. Illetve nem mindegyik, mivel vannak kimondottan gyerekeknek szóló animék is.

Én mostanában ritkán animézek, nem zavarna, ha a srác is ezt tenné, de olyan túlzásokba, mint amiről Kassandra Storm írt, jobb nem esni. És persze ne ez legyen az egyetlen témája - jók az animék, de nem 7/24-ben.

16/L

2011. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

nekem bejönnek főleg ha maga a srác japán :D

én is szeretem az animet.

14/L

2011. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Elfen Lieeed (L)
2011. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Én imdom az animéket :D

Még a Narutot, és "pichacu téged választalak" alias Pokemont is szeretem.

Nekem bejön ha egy fiú is szereti az animéket, de eddig csak olyan lököteket ismerek akik cikizik bármi japán cuccot látnak (manga, újság). -.-"

Mint az a csaj aki idézem "gyerekes" nyaf nyaf Eeehh

Olyan fárasztóak ezek.

2012. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!