Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a 14-14 éves japán anime műfajt kedvelő srácok?

Figyelt kérdés
Nem azt a sz@r "pichacu téged választalak" hanem azt a kicsit morbid vicces fajtát
2011. aug. 24. 13:26
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló ,igen ez a bajom nekem is.

Félek ,hogy átjönne a barátnőm aztán kinevetne ,hogy mik ezek a szobámban

2012. aug. 7. 15:54
 32/34 anonim ***** válasza:

Hát ha alapból tudná, vagy valaki olyat találnál aki szintén fan ez nem jelentene gondot.

De ha nem tudja elfogadni, és tiszteletben tartani vki a másik "hobbiját" akkor az nem is szeret igazán, vagy csak unatkozik és kell neki valaki még nem talál mást.


Én nem aggógnék ilyenek miatt! :)

Utolsó vagyok.

2012. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 aby2002 válasza:
Én szeretem az animéket a Mondo magazint is mindig megveszem . ( bár én 12 vagyok )
2014. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 bogii.kocsis válasza:
Nekem általában bejönnek ezek a fiúk:DD 14/L
2016. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!