Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánnyal smárolás? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánnyal smárolás? (Kérdésed túl rövid) L

Figyelt kérdés
15éves vagyok és még nem smároltam,ez szerintem tök ciki,szeretném kipróbálni az egyik barátnőmmel gyakorlásképpen,hogy ha arra kerüla sor hogy smárolok egy fiúval akkor nebénázzam el,mitszóltok ehhez?ti megtennétek? Mivan ha aztmondja,hogy ő nemakarja megpróbálni?
2011. aug. 24. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség...Szerintem te inkább leszbi vagy...
2011. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nem gáz, én is smároltam már lánnyal. 17F
2011. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem,nemvagyok.
2011. aug. 24. 19:21
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Velem gyakorolhatsz :)írj privit ha érdekel :D
2011. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Divatozós p*csa vagy, és gusztustalan is. Na meg hülye.
2011. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha majd egyszer szeretni fogsz egy fiut és ő is téged,akkor majd ő megtanítja,hogyan kell.az első csók a szerelmeddel legyen,ne akárkivel.
2011. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én az elsőt tuti nem lánytól akarnám kapni (mondjuk semelyiket sem), de te tudod...:D
2011. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
te hülye vagy. az első csókra nem kell gyakorolni, az első csók úgy lesz jó ahogy lesz.
2011. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is féltem első előtt, és mint halvány ötlet nekem is eszembe jutott ez. aztán megálltam és kiröhögtem magam :D várj türelmesen.:) most jönne ez a hülye duma hogy elsőcsókszerelemááá hepiend. lóf*sz és estifény. de még ha nem is fogod nagyon szeretni az illetőt, mégiscsak fiú legyen az akitől az elsőt kapod! ha nem vagy lezbi. és ha nem akkor inkább ismerkedj sokat és összejössz valakivel, onnantól megy a dolog. semmikép ne találkozz ismeretlenekkel emiatt vagy ilyesmi.. veszélyes :)
2011. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát figyi, ha semmiféle vonzalom nincs, akkor annyira nem izgi. Meg lehet próbálni, egynek elmegy, de ha nem is érzelmek, de legalább egy kis vágy nem árt.


Nem erkölcsiég/homofóbia kérdése, ha leszbikus lennél és azt kérdeznéd gyakorolj-e egy sráccal, ugyazezt mondnám.

2011. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!