Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, hogy lefagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy lefagyok ha az a srác szól hozzám akit az utóbbi időben nagyon is megkedveltem (korábban simán eltudtam beszélgetni vele)?

Figyelt kérdés
mit tegyek,hogy ne forduljon elő,hogy lefagyok?? más is van így?
2011. aug. 24. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

jajj ezt úgy utálom ha vki megkérdez vmit és senki se ad rá norm. választ.

hát igen én is így vagyok! de én úgy hogy rá se merek nézni aki tetszik, elég furcsa. kívül belül remegek =lefagyok

talán gondolj arra hogy bekel vágódnod és hozz fel témákat és szerintem pár pillanat alatt ha elindul egy téma te is feloldódsz:)

2011. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem sokat tudsz tenni idővel jobb lesz :D Most tanácsolnám, hogy NE FAGYJ LE nyilván nem mennél vele sokra. Próbálj kötetlen témákról beszélgetni...
2011. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nefigyelj arra amit mond, ugorj rá smárold le tépd le a ruháját és sz*pd le... lehetőleg nyilvánosan
2011. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem elég jó dolog így a +40fokba a lefagyás legalább nincs meleged :D
2011. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!